головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
комплектуючі для виробництва теплиць
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ

Купити каркас теплиці

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Незважаючи на розвиток нових технологій, плівкові теплиці не втрачають своєї актуальності. Купити каркас теплиці в Києві або замовити доставку по Україні можна на київському заводі збірних теплиць T-lux.


Причини популярності плівкових теплиць

Плівкові теплиці популярні і залишатимуться такими по ряду об'єктивних причин:

  • простота монтажу конструкції;

  • вартість такої теплиці набагато менше, ніж стаціонарної, що актуально, якщо ви не збираєтеся завжди вирощувати овочі в теплиці;

  • сучасне покриття добре пропускає світло, утримує тепло в нічний час і має велику зносостійкість.

Пропоновані різновиди каркасів для плівкових теплиць

Каркас повинен забезпечити стійкість конструкції до будь-яких погодних умов. У нашому асортименті великий вибір надійних і якісних матеріалів для каркаса.

  • Сталеві каркаси - це гарантія довговічності конструкції. Така конструкція може витримувати великі навантаження. Її недоліки більше стосуються вартості і ваги, ніж стійкості або міцності.

  • Алюмінієві каркаси відрізняються високою міцністю і легким вагою. Конструкції стійкі до корозії, перепадів температур і вологості.

  • Пластикова конструкція є найбільш сучасним типом каркаса. Таку теплицю легко зібрати і коштує вона дешевше, ніж металева. Але пластик має меншу стійкість до штормовим і просто сильних поривів вітру, може постраждати від впливу граду.

У нашому асортименті є всі типові форми каркасів:

  • Каркас арочної теплиці виконується в формі дуги. Така форма зручна для стаціонарних конструкцій: вона не дозволить накопичуватися снігу або воді на даху теплиці. За рахунок розсіювання світла, арочна конструкція забезпечить рослини великою кількістю світла. Завод випускає наступні серії аркових конструкцій для дачі: Веселка, Люкс, Норд, Гроу і новинка Стодола.

  • Двосхилий конструкція оснащена дахом в формі трикутника. Серія CITY є відмінним прикладом таких конструкцій.

Завод T-lux - це багаторічний досвід у виробництві теплиць різних конструкцій і розмірів. У нас є як типові конструкції стандартних розмірів, так і можливість виготовлення каркаса на ваше замовлення. На нашому сайті представлені теплиці для індивідуальних і фермерських господарств, промислові теплиці і VIP-конструкції, в тому числі вегетарій і оранжереї.


назад   -   на головну

2009 - 2020 © Теплиця Люкс


     Яндекс.Метрика