головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць

Купівля фермерської теплиці.


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Багатьох власників землі сьогодні цікавить покупка фермерської теплиці. Це обумовлено бажанням отримати можливість вирощувати сільськогосподарську продукцію, і розвивати бізнес.


Багатьох власників землі сьогодні цікавить покупка фермерської теплиці. Це обумовлено бажанням отримати можливість вирощувати сільськогосподарську продукцію, і розвивати бізнес. Цілорічне присутність на столі овочів і зелені сьогодні є звичним. Попит на таку продукцію високий, незважаючи на сезонне підвищення цін. Тому наявність великої за площею теплиці дає можливість вирощувати затребувану продукцію, постачати її на ринки країни і стабільно заробляти.

Еко-продукція - перспективний напрямок

Окремою категорією є еко-продукти, які вирощуються без використання шкідливих речовин і коштують значно дорожче. Якщо в тепличному господарстві налагодити вирощування таких сільськогосподарських культур можна істотно підвищити рентабельність бізнесу. Кліматичні особливості країни не дозволяють на відкритих просторах отримати більше одного врожаю в рік, а установка теплиці забезпечує можливість підвищити ефективність використання землі.

Селянська діяльність в будь-якому випадку є перспективною. Головне - вибрати для вирощування в тепличному господарстві затребувані культури. На якісну сільськогосподарську продукцію завжди великий попит, оскільки вона відрізняється такими перевагами:

Кожен фермер зацікавлений в ефективному використанні наявної землі, і теплиці є безальтернативним обладнанням, що дозволяє досягти бажаних результатів.

Перспективність квіткових господарств

Наявність сучасної теплиці - це можливість не тільки вирощувати сільськогосподарську продукцію. Різні квіти ніколи не перестануть бути затребуваними. Однак наш клімат підходить далеко не для всіх рослин. Тому створити пишне квіткове господарство і налагодити успішний цілорічний бізнес без теплиці не вийде.

Квіткова продукція користується попитом круглий рік. Тому при правильному ціноутворенні можна знайти постійних оптових покупців і стабільно отримувати прибуток.

Звертайтеся, якщо зацікавилися купівлею фермерського тепличного обладнання. Ми пропонуємо відмінний вибір продукції високої якості. Звертайтеся до консультантів магазину, якщо необхідно отримати детальну інформацію про обладнання та оформляйте замовлення.


назад   -   на головну