головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
вирощування кропу
Полезные свойства огурцов Корисні властивості огірків Useful properties of cucumbers

Огірок - смачний і корисний овоч


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Користь від прийому огірків в їжу


Огірок являє собою однорічну трав'янисту рослину. У нього сильно гіллясте і повзуче стебло. Коренева система овоча стрижнева. Саме огірок на думку Теплиці Люкс є однією з найважливіших овочевих культур.

Його корисно вживати в різних видах, як у свіжому так і в засоленому і маринованому. В них містяться так необхідні для нашого з вами організму мінеральні солі та органічні кислоти. Плоди огірка споживають в технічній стиглості. Існують партенокарпічні форми огірків, тобто такі, які утворюються без запилення.

У плодах огірка містяться органічні кислоти. Саме вони надають огіркам освіжаючий та приємний смак, який так подобається споживачам. Цей овоч має дуже велику цінність завдяки його хімічному складу, до якого входить велика кількість різних корисних для людини речовин, вітамінів, мікроелементів, кіслот.

З великою повагою до цього овоча відноситься народна медицина, яка рекомендує вживати цей продукт в достатній кількості, особливо при ожирінні, наявності захворювання нирок, серцево-судинних нападах. Сік огірка входить до складу тонізуючих лосьйонів для шкіри. Такі лосьйони додатково мають відбілюючий ефект.

Окрім того, сік огірка містить срібло, яке, як відомо має потужний бактерицидний ефект. Регулярне вживання соку огірка нормалізує центральну нервову систему, зменшує розлади у шлунку та кишечнику, нормалізує вміст холестерину у крові та кров'яний тиск, полегшує роботу серця.

Теплицею Люкс доведено, що рослини огірка дуже вимогливі до тепла. Ростові процеси у цього овоча відбуваються за температури +14+42°C. Насіння в баштанного овоча проростають за температури +12+13°. Для росту і розвитку рослин оптимальною температурою в усьому світі і Теплицею Люкс вважається +25+30°C вдень, та +15+18°C вночі.

З практики Теплиці Люкс можна побачити, що якщо температура повітря менше +11°С, то плодоношення у рослин припиняється, а при зниженні до +3+4°C протягом 3-4 днів рослини і зовсім гинуть. На 40-45-й день після появи сходів рослини починають плодоносити при температурі повітря вдень +17+19°С і +12+14°С вночі.

Так як плоди огірка складаються більш ніж з 95% води, то рослини дуже вимогливі до вологості грунту і повітря. Теплиця Люкс вже переконалася, що високий урожай можна отримати лише при оптимальній для цієї культури вологості, а ці показники такі: відносна вологість повітря 90-95%, а вологість ґрунту 80-85% НВ.

Саме тому вирощування цієї культури на гідропоніці є прибутковою справою, так як ці параметри у теплиці на 100% контрольованими. Огірок дуже вимогливий до інтенсивності освітлення. Цей овоч належить до рослин короткого світлового дня.


назад   -   на головну