головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
канальна система вирощування в теплиці

Канальна система вирощування


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Технологія проточної гідропоніки в канальній системі вирощування


Технологія проточної гідропоніки Теплиці Люкс базується на принципі вирощування врожаю в корисному розчині, який весь час циркулює по трубах (зворотне водопостачання).

Суть методу проточної гідропоніки полягає у встановленні горщиків з зеленню, віком приблизно двох тижнів, в пластикові лотки з замкнутою системою.

У горщиках мають бути невеликі отвори, які потрібні для виходу кореневої системи. Коріння будуть з'являтися в цих розрізах з моменту розміщення рослин у канали.

Розміщення каналів з пластику відбувається на рухомих системах УГС (гідропонна установка стелажна) з нахилом 1 %. Зверху торець каналу повинен бути прикритий заглушкою, а знизу він відкритий.

Розчин в канал для вирощування потрапляє по системі трубопроводів, а подається він під рослини через калібровальні отвори.

Після поливу цей розчин виходить в дренаж і по системі трубопроводів збирається в один або декілька (залежно від кількості культур, вирощуваних в одній теплиці) дренажних басейнів.

У горловини резервуара встановлюють сітчастого кошика з розміром лунок не більше 0,25 мм. Він потрібен для фільтрації розчину.

Щоб приготувати поживний розчин, необхідно додати в оборотний розчин необхідні суміші мінеральних добрив і додавати кислоту для того, щоб pH знайшла потрібну величину. З цією роботою може впоратися тільки автоматичний розчинний вузол (міксер).


назад   -   на головну