головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць
Пленочные теплицы или теплицы под пленку. Плівкові теплиці або теплиці під плівку.

Плівкові теплиці або теплиці під плівку


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Плівкові теплиці або теплиці під плівку купити в Києві і замовити доставку по Україні можна на київському заводі збірних теплиць T-lux.


Завод виготовляє конструкції, призначені для індивідуального, фермерського або промислового використання різних форм і розмірів.

Особливості плівкових теплиць

Плівкові теплиці або теплиці під плівку найчастіше використовуються в індивідуальних або фермерських господарствах. Їх актуальність забезпечена:

Сучасні плівкові покриття досить різноманітні. Найбільш часто використовуваний матеріал для покриття теплиці - поліетиленова плівка (стабілізована і нестабілізована). Плівка випускається різної товщини, що впливає на її здатність утримувати тепло. Також до складу плівки можуть входити компоненти, які підвищують її зносостійкість і можливість затримувати ультрафіолетові промені.

Асортимент плівкових покриттів:

Всі види плівки добре пропускають світло, але мають різний зносостійкість і терміном використання: від 2,5 до 8 років.

Каркаси під плівкову теплицю можуть бути:

Найбільш довговічні сталеві конструкції. Пластиковий каркас легкий, але може піддаватися негативному впливу навколишнього середовища. Типові конструкції для індивідуальних і фермерських господарств представлені в арочної і двосхилим формі.

Київський завод збірних теплиць T-lux має великий досвід виготовлення теплиць і тепличних комплексів. Завод виготовляє теплиці для індивідуальних господарств і промислові моделі. Ви завжди можете придбати теплицю за типовими розмірами або замовити виготовлення під замовлення, включаючи розміри і бажаний матеріал каркаса і покриття.

Переваги заводу:

  • серійне і індивідуальне виготовлення теплиць;

  • комплектація будь-якими матеріалами під замовлення;

  • наявність досвідчених фахівців;

  • вартість виробів без накруток посередників;

  • доставка по всій Україні.

Ми завжди раді допомогти вам з вибором теплиці або будь-яким іншим питанням, що стосуються матеріалів, особливостей конструкції, переваг різних типів теплиць і іншими.


назад   -   на головну