головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць
Подготовка теплицы к весне. Підготовка теплиці до весни.

Теплиця «Весняна» - новинка весняного сезону 2020.


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Сьогодні ми розповімо вам про новинку, якої ви чекали довго. І нарешті дочекалися.


І так знайомтеся - теплиця «Весняна».

Добрий день всім любителям саду і городу. Сьогодні ми розповімо вам про новинку, якої ви чекали довго. І нарешті дочекалися. Не дивлячись на те що наша нова, теплиця позиціонується як модель 2020 року, ми все ж вирішили розповісти про неї зараз, восени 2019. Що б ви змогли заздалегідь проаналізувати всі переваги цієї теплиці і вдумливо прийняли рішення про її покупку, про місце де вона буде встановлена ​​і звичайно ж що і як ви будете в ній висаджувати. Зауважу що при бажанні пілотні зразки теплиці можна придбати вже зараз причому за хорошою ціною.

Ми були б не ми, якби змінили нашим правилам. А вони свідчать, що каркас теплиці повинен бути виготовлений тільки і виключно з цільної, зварений гарячеоцінкованной труби. І у випадку з теплицею «Весняна» ми пішли тим же класичним, багаторазово перевіреним шляхом. Теплиця «Весняна виготовляється з цільної оцинкованої труби перетином 20 х 20 мм. Багато з наших замовників і городників, які зустрічали наші теплиці на ділянках своїх знайомих знають, що при складанні теплиць ми використовуємо болтові з'єднання, ніколи не застосовуючи при з'єднанні окремих конструкції теплиці самонарезающие шурупи. Для здешевлення каркаса теплиці «Весняна» ми відмовилися від застосування Т і Х подібних хомутів, але при цьому залишили принцип з'єднання прогонів з арками болтами М8.

Ви можете запитати: «Але ж теплиця втратила в жорсткості?». А ось і ні. Теплиця «Весняна» - перша з дачних теплиць де застосований принцип цельносборних торців. Якщо в інших моделях теплиці вироблених нашим підприємством, суцільнозварними є дверні та кватиркові прорізи, в ряді випадком блоки (теплиця «СІТІ»), то при виробництві теплиці «Весняна» ми пішли далі. До місця монтажу теплиця надійде з суцільнозварними торцями, що полегшить вам роботу по її збірці, а крім того дасть додаткову міцність конструкції. Теплиця «Весняна» має також суцільнозварні арки, що буде особливо корисно у випадках, коли конструкції теплиці використовуються для підв'язування високорастущіх рослин.

Але це ще не всі переваги теплиці «Весняна». Основним моментом, на якому було акцентовано увагу при розробці дослідного зразка теплиці «Весняна» - було забезпечення її компактності і зменшення кількості місць при доставці. Зараз дачну теплицю «Весняна» ми відправляємо одним місцем, при розмірі 3х4 метра і 3х6 метрів. Причому в це місце входять всі комплектуючі за допомогою яких, ви зможете зібрати каркас теплиці. При такій компоновці не тільки знижується ціна доставки, а й практично виключається ризик щось втратити при відправці службами перевезень.

Однією з ключових особливостей теплиці «Весняна» є те що вона може бути покрита як плівкою, так і стільниковим полікарбонатом можливо зробити і так. На початку укрити придбаний каркас теплиці тепличної плівкою, а потім, по закінченні якогось часу, перекрити теплицю стільниковим полікарбонатом. Таким чином ви розіб'єте максимальні витрати на дві частини, що благотворно позначиться на вашому сімейному бюджеті, і прискорить момент придбання теплиці.

Але ціна на теплицю «Весняна» і так більш ніж демократична. Зателефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті і дізнайтеся вартість теплиці «Весняна» в сюжеті вас розмірі і з цікавлять вас покриття. Уточніть у наших фахівців спосіб найоптимальнішою доставки теплиці до вас, а так само при необхідності можливість установки теплиці в вашому регіоні.

Цією статтею ми починаємо цикл статей про теплиці «Весняна», в яких ви дізнаєтеся, як правильно розташувати її на вашій ділянці, як правильно зібрати каркас і вкрити плівкою або полікарбонатом, які культури краще вирощувати в теплиці, як поливати і провітрювати її, і багато , багато, багато іншого.

Залишайтеся з нами.

Удачі вам і багатого врожаю в будь-яку погоду.

Ваш Київський завод збірних теплиць "Теплиця Люкс».


назад   -   на головну