полікарбонат для теплиць
головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць
Покупка фермерской теплицы. Теплиці: фермерські, цілорічні, TLF

Теплиці: фермерські, цілорічні, TLF


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Теплиці фермерські, цілорічні, TLF призначені для експлуатації в усіх кліматичних регіонах України.


Теплиці фермерські, цілорічні, TLF призначені для експлуатації в усіх кліматичних регіонах України. Також вони підходять для використання в багатьох кліматичних зонах Казахстану, Азербайджану, Грузії. Дане обладнання дозволяє створювати оптимальний мікроклімат для вирощування різноманітних сільськогосподарських культур.

Використання теплиць для вирощування овочів

Селянська діяльність при правильній організації дозволяє отримувати стабільний дохід цілий рік. Важливо для цього правильно вибрати тепличне обладнання, яке дозволить легко створювати необхідні умови. Наявність такого сучасного господарства дозволяє оптимізувати витрати на вирощування овочів і зелені.

Щоб підвищити рентабельність бізнесу, слід вирощувати культури без використання хімії. Еко-продукція користується великим попитом на ринку, оскільки є абсолютно безпечною і має високі смакові якості.

Переваги обладнання

До незаперечних переваг теплиць TLF, призначених для використання в фермерських господарствах, відносяться наступні:

Можливості для вирощування квіткової продукції.

Тепличні фермерські господарства приносять гарний прибуток не тільки при вирощуванні сільськогосподарських культур. Квіткова продукція не менш затребувана на ринку. Заповзятливі фермери займаються вирощуванням різноманітних кольорів і мають стабільний прибуток.

Багато видів квітів є вимогливими до умов зростання. Тепличне обладнання - це єдина можливість створити оптимальні умови. Місцеві квіти завжди мають конкурентні переваги внаслідок більш доступною вартості в порівнянні з імпортними. Тому квіткові тепличні господарства - це вигідний вид фермерської діяльності. Вкладення в цілорічні якісні теплиці досить швидко окупаються. Їх власники через недовгий час починають отримувати чистий прибуток.

Ми пропонуємо великий асортимент міцних енергозберігаючих теплиць, телефонуйте менеджерам - уточнюйте інформацію і робіть замовлення.

назад   -   на головну