полікарбонат для теплиць
головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ
теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць
комплектуючі для виробництва теплиць
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ
Покупка фермерской теплицы.Купівля фермерської теплиці

Теплиці під плівку в Україні

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Популярність плівкових теплиць забезпечується їх простою конструкцією. Теплиці під плівку в Україні виготовляє київський завод збірних теплиць "Tепліца lux".


Популярність плівкових теплиць забезпечується їх простою конструкцією. Теплиці під плівку в Україні виготовляє київський завод збірних теплиць T-lux. Такі теплиці швидко і легко збираються, не вимагають великих капіталовкладень в будівництво і можуть виготовлятися з різних за можливостями і технічними характеристиками матеріалів.

Особливості плівкових теплиць

Плівка - професійні якості:

  • легке плівкове покриття забезпечує простоту монтажу і установки теплиці;

  • матеріал добре пропускає повітря і сонячне світло, забезпечуючи рослини хорошими можливостями для росту;

  • сучасна плівка має високу зносостійкість і надійність.

Асортимент плівкових покриттів:

  • Гідрофільне плівкове покриття перетворює крапельний конденсат в струменевий, який скочується по плівці, не потрапляючи на рослини. Спеціальні антистатичні компоненти покриття запобігають забрудненню пилом і брудом. Плівка погано проникна для ультрафіолету, що дозволяє теплиці зберігати більше тепла в нічний час. Покриття добре проникності для повітрообміну і при цьому стабільно до поривів вітру. Сучасна плівка може використовуватися не менше 2,5 років.

  • Покриття з етіленвінілацетатной сополімерні плівки - одне з найбільш зносостійких. Плівка не тільки стійка до вітру і механічних пошкоджень, а й до низьких температур. Таке покриття може використовуватися до 3 років.

  • В асортименті також є поліетиленові плівки з різними властивостями: армована, теплоудержуючою. Для матеріалу характерні висока прозорість (до 92%), гідрофільність і еластичність.

  • Плівка ПВХ є найбільш довговічним матеріалом і еластичним. Може використовуватися протягом 8 років. Погано пропускає інфрачервоні промені, тому зберігає всередині більш високу температуру, ніж інші види.

Сучасні плівкові теплиці добре пропускають світло, мають в складі стабілізуючі компоненти, які виключають шкідливий вплив сонячних променів і гарантують підтримання оптимального мікроклімату. Такі теплиці швидко нагріваються і повільно остигають.

Київський завод збірних теплиць виробляє теплиці будь-яких форм і розмірів. Багаторічний досвід заводу в виготовленні теплиць дозволяє пропонувати вам як найбільш оптимальні різновиди конструкцій, так і розробляти спеціальні конструкції під замовлення.


назад   -   на головну

2009 - 2018 © Теплиця Люкс


     Яндекс.Метрика