полікарбонат для теплиць


головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
комплектуючі для виробництва теплиць
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ
Покупка фермерской теплицы.Купівля фермерської теплиці

Теплиці під плівку в Україні

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Популярність плівкових теплиць забезпечується їх простою конструкцією. Теплиці під плівку в Україні виготовляє київський завод збірних теплиць "Tепліца lux".


Популярність плівкових теплиць забезпечується їх простою конструкцією. Теплиці під плівку в Україні виготовляє київський завод збірних теплиць T-lux. Такі теплиці швидко і легко збираються, не вимагають великих капіталовкладень в будівництво і можуть виготовлятися з різних за можливостями і технічними характеристиками матеріалів.

Особливості плівкових теплиць

Плівка - професійні якості:

  • легке плівкове покриття забезпечує простоту монтажу і установки теплиці;

  • матеріал добре пропускає повітря і сонячне світло, забезпечуючи рослини хорошими можливостями для росту;

  • сучасна плівка має високу зносостійкість і надійність.

Асортимент плівкових покриттів:

  • Гідрофільне плівкове покриття перетворює крапельний конденсат в струменевий, який скочується по плівці, не потрапляючи на рослини. Спеціальні антистатичні компоненти покриття запобігають забрудненню пилом і брудом. Плівка погано проникна для ультрафіолету, що дозволяє теплиці зберігати більше тепла в нічний час. Покриття добре проникності для повітрообміну і при цьому стабільно до поривів вітру. Сучасна плівка може використовуватися не менше 2,5 років.

  • Покриття з етіленвінілацетатной сополімерні плівки - одне з найбільш зносостійких. Плівка не тільки стійка до вітру і механічних пошкоджень, а й до низьких температур. Таке покриття може використовуватися до 3 років.

  • В асортименті також є поліетиленові плівки з різними властивостями: армована, теплоудержуючою. Для матеріалу характерні висока прозорість (до 92%), гідрофільність і еластичність.

  • Плівка ПВХ є найбільш довговічним матеріалом і еластичним. Може використовуватися протягом 8 років. Погано пропускає інфрачервоні промені, тому зберігає всередині більш високу температуру, ніж інші види.

Сучасні плівкові теплиці добре пропускають світло, мають в складі стабілізуючі компоненти, які виключають шкідливий вплив сонячних променів і гарантують підтримання оптимального мікроклімату. Такі теплиці швидко нагріваються і повільно остигають.

Київський завод збірних теплиць виробляє теплиці будь-яких форм і розмірів. Багаторічний досвід заводу в виготовленні теплиць дозволяє пропонувати вам як найбільш оптимальні різновиди конструкцій, так і розробляти спеціальні конструкції під замовлення.


назад   -   на головну

2009 - 2019 © Теплиця Люкс


     Яндекс.Метрика