головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Як зібрати теплицю «Весняна».


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Якщо ви придбали теплицю «Весняна», і хочете трохи заощадити, зробивши її збірку самостійно, вам слід прочитати це статтю.


Якщо ви придбали теплицю «Весняна», і хочете трохи заощадити, зробивши її збірку самостійно, вам слід прочитати це статтю. До речі більшість прийомів описаних в цій статті підійдуть при складанні будь-дачної теплиці із стільникового полікарбонату виробництва «Київського заводу збірних теплиць».

На той момент, коли рішення і покупки теплиці прийнято, ви напевно знаєте, для яких цілей вам потрібна теплиця, що ви плануєте в ній вирощувати, які інженерні системи будете підводити і встановлювати в ній і в якій частині вашої ділянки теплиця буде встановлена. Купуючи дачну теплицю з полікарбонату, ви однозначно повинні були аналізувати ціни на овочі, а так само мати уявлення про те, наскільки натуральні ті продукти, які продаються зараз на полицях магазинів. Як правило, більшість людей купили теплицю або замислюються про її придбання - це люди - високо цінують своє здоров'я і вміст свого гаманця - тобто люди практичні і далекоглядні. І ось рішення прийнято. Швидше за все, як і більшість дачників, ви вибрали одну з надійних теплиць вироблених «Київським заводом збірних теплиць». Теплиця куплена. І настала пора її збирати і запускати, так би мовити, на орбіту.

У самій назві - теплиця - суть цієї споруди захищеного грунту - акумулювати і давати тепло і світло рослинам - овочам, квітам і іншим культурам, які ви хотіли б вирощувати на своїй ділянці. Місце на вашій ділянці під теплицю якраз і слід вибирати, грунтуючись наступними критеріями. Місце має бути максимально освітлено, бути на відкритій ділянці, на який не потрапляє тінь від будівель і дерев. Бажано що б саме там, де планується установка теплиці, не було протягів, спровокованих розташуванням будівель або рельєфом вашої ділянки. Адже крім того що холодні вітри можуть задувати в теплицю, через щілини прорізів, ще при сильному вітрі швидше утворюється полій і в таких місцях найчастіше утворюються снігові замети і замети.

Категорично не варто розташовувати теплицю поблизу будівель і парканів, так як замети снігу, які можуть утворюватися в місцях примикання, створять зайвий тиск на матеріал покриття будь то плівка або полікарбонат, аж до їх псування. Відстань від огорож і будівель до стінок теплиці має бути не менше одного метра. Так само не слід розташовувати теплицю в безпосередній близькості від схилів покрівель, так як падаючі бурульки або сходить сніг можуть порушити або пробити покриття теплиці. Звертаємо вашу увагу так само на те що досить ризиковано ставити теплицю під сухими деревами, які ось-ось можуть впасти. Якщо на вашій ділянці є яблуні, на яких виростають величезні наливні яблучка, то з відомих причин, ставити теплицю під такими «бомбардувальниками» теж не рекомендується.

Розповімо трохи про підготовку обраної ділянки землі для установки теплиці. Практично всі дачні теплиці, в тому числі і теплиця «Весняна» можуть бути встановлені на три типи підстави. В якості яких, виступають бетонний стрічковий фундамент, дерев'яний брус, чи утрамбована земля. Коротенько про кожного з підстав. Бетонний стрічковий фундамент - найнадійніший і довговічний тип підстави для установки вашої теплиці, про його достоїнства говорити не будемо, вони і так зрозумілі, не дарма ж на бетонних фундаментах будується більшість промислових і цивільних будівель. А ось про недоліки поговоримо детальніше. По-перше, бетонний стрічковий фундамент досить дорогий в матеріалах і виробництві. По-друге, якщо ви встановили теплицю на бетонному фундаменті, то стояти їй там вічно, адже перенести в інше місце, або навіть пересунути теплицю навіть на пів метра, вже не вийде. Дерев'яний брус перетин 100х100 мм на наш погляд найоптимальніше рішення при виборі підстави для дачної теплиці. Але про його придбання варто подбати заздалегідь, так як вам доведеться обробити його кілька разів спеціальним просоченням з проміжками між обробками. А в кращому випадку дерев'яний брус коштує обернути руберойдом і прикріпити його скобами промислового степлера до вже обробленого бруса.

Дерев'яний брус необхідно встановлювати тільки на спланований грунт. Кожна точка бруса по чотирьох сторонах повинна бути в одному рівні, це критичне вимога якщо ви хочете, щоб ваша теплиця виглядала охайно і в ній не було щілин. Теплиця повинна бути встановлена ​​по центру дерев'яного бруса (це вимога справедливо і в разі якщо ви встановлюєте теплицю на бетонний стрічковий фундамент). Так наприклад теплиця «Весняна» має ширину три метри, тому відстань між центрами поздовжніх ліній бруса має бути рівно 3000 мм. А якщо теплиця має довжину 4 метри, то відповідно відстань між осями поперечного бруса має бути 4000 мм. Перед установкою бруса бажано прорити невелику траншею глибиною до 10 см і заповнити її піском або дрібним гравієм. Виставляючи брус, пам'ятайте про правило діагоналей при виконанні фундаментних робіт. Дві діагоналі повинні бути абсолютно рівні, відхилення не повинно перевищувати декількох міліметрів. Кріпити теплицю до дерев'яного брусу найкраще болтами по дереву М8х80 мм, через отвори діаметром 10 мм, які просвердлені в нижніх прогонах теплиці.

У наступній статті ми розповімо вам як відбувається встановлення теплиці «Весняна» в грунт.

назад   -   на главную