полікарбонат для теплиць
головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць
Теплица промышленная. Теплиця промислова.

Теплиця промислова


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Теплиця промислова виготовляється за типовими і індивідуальними проектами київським заводом збірних теплиць T-lux.


Основною особливістю такої теплиці, крім розмірів, є те, що об'єкт являє собою комплекс споруд з інженерними комунікаціями.

Призначення промислової теплиці:

Форми промислових теплиць:

Покриття теплиці виготовляється з полікарбонату, матеріал каркаса - сталевий профіль. Конструкція додатково армується балками-стяжками для додання посиленою міцності.

Переваги полікарбонату:

Етапи проектування промислової теплиці

Так як промислова теплиця є складним технічним спорудженням, що складається з різних за призначенням об'єктів, то на попередньому етапі здійснюється:

При закладці фундаменту використовується стрічковий бетонний фундамент, що залягає нижче точки промерзання грунту, для захисту рослин від впливу холоду. Системи зрошення закріплюють під стелею, між грядками або використовують пересувні моделі. Система обігріву монтується у вигляді: системи тепла підлога, набору конвекційних обігрівачів або повітронагрівачів. Система вентиляції монтується у вигляді однієї або двох вентиляційних установок.

На етапі створення промислового тепличного комплексу виконуються:

Київський завод збірних теплиць T-lux проведе розрахунок, виготовить і встановить конструкцію як за типовими розмірами, так і за розмірами вашої ділянки, на якому буде розміщена теплиця. Наші фахівці прорахують кошторис, а також підберуть оптимальне рішення з урахуванням особливостей вашого бізнесу.


назад   -   на головну