головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Встановлення теплиці «Весняна» на брус


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Ще раз обговоримо переваги і недоліки установки дачних теплиць на дерев'яний брус.


На наш погляд найоптимальніший спосіб, що також підтверджують клієнти, які вирішили купити теплицю Київського заводу збірних теплиць, і з якими у нас є дружній зв'язок, заснована на любові до теплиць і рослин.

Встановлення теплиці на брус вимагає додаткових витрат і додаткового праці, але повірте воно того варто. По-перше слід придбати брус перетин 100х100 мм (можна більше, але не менше). Довжина бруса повинна бути такою, щоб при його укладанні було якомога менше додаткових стиків. Можна брати брус довжиною 3 метри, 4 метра і більше.

Перед укладанням бруса ретельно очистіть, і вирівняйте грунт, як було описано вище. Під брус слід прокопати невелику траншею глибиною кілька сантиметрів і засипати її піском або дрібним щебенем.

Тепер готуємо брус до укладання. Спочатку слід його обробити (просочити) спеціальним розчином, який буде виступатиУстановлення теплиці на брус додатковим захистом від гниття і шкідливих комах. Просочення слід робити кілька разів, дочекавшись поки більш рання просочення повністю висохла. Бажано в місці зіткнення бруса з повним правом зробити захист з руберойду, прикріпивши його смужку до вже просякнутих брусу за допомогою скоб промислового СТІПЛЄР або ж невеликими гвоздиками.

Після укладання бруса по периметру на який буде встановлений каркас теплиці слід ретельно вирівняти його по горизонту (будівельний рівень) підсипаючи або навпаки прибираючи землю, пісок або щебінь.

У кутах покладений брус слід скріпити сталевими ріжками. Бажано це зробити як зовні, так і зсередини. За довгим сторонам теплиці, де загальна лінія збирається з декількох брусів, слід з'єднати їх за допомогою металевих пластин з двох сторін. Використовуйте для цього шурупи по дереву завдовжки 80 мм і більше.

Коли брус оброблений, встановлений, скріплений і виставлений можна монтувати на нього теплицю. Як було сказано раніше в теплиці «Весняна» є спеціальні монтажні отвори, через які теплиця монтується до основи, в нашому випадку до дерев'яного брусу. Запитуйте у продавця болти по дереву, щоб якоря описані раніше були замінені на болт по дереву 8х100 з шестигранною головкою, якщо ви плануєте встановлювати теплицю «Весняна» на брус.

Встановлення теплиці Весняна на брусЩе раз обговоримо переваги і недоліки встановлення дочних теплиць на дерев'яний брус.

До плюсів можна сміливо віднести більш надійний спосіб інсталяції. Навіть якщо грунт під теплицею буде трохи просідати з роками, брус буде виступати в якості надійної опори всього каркаса теплиці. Конструкція теплиці не матиме безпосереднього контакту з грунтом, завдяки чому вона прослужить довше. Крім того ви отримаєте додаткову висоту теплиці від 10 сантиметрів і більше, в залежності від того який брус в перерізі ви вибрали. Крім того теплиця встановлена на брус виглядати ефектніше ніж теплиця стоїть на землі.

Є, звичайно ж, і невеликі мінуси. В першу чергу це витрати на придбання додаткових матеріалів. Додатковий час, який ви витратите на обробку і установку бруса. Є ще ризик придбання неякісного бруса (велика кількість сучків, ураження пліснявою, наявність деревних шкідників), але тут питання уважності і необхідності отримання додаткових знань перед покупкою.

Початок серії статей встановлення теплиці «Весняна».


назад   -   на головну