головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
теплицы
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ
Установка теплицы «Весенняя» на брус Встановлення теплиці «Весняна» на брус

Встановлення теплиці «Весняна» на брус.

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Ще раз обговоримо переваги і недоліки установки дачних теплиць на дерев'яний брус.

На наш погляд найоптимальніший спосіб, що також підтверджують клієнти, які вирішили купити теплицю Київського заводу збірних теплиць, і з якими у нас є дружній зв'язок, заснована на любові до теплиць і рослин.

Встановлення теплиці на брус вимагає додаткових витрат і додаткового праці, але повірте воно того варто. По-перше слід придбати брус перетин 100х100 мм (можна більше, але не менше). Довжина бруса повинна бути такою, щоб при його укладанні було якомога менше додаткових стиків. Можна брати брус довжиною 3 метри, 4 метра і більше.

Перед укладанням бруса ретельно очистіть, і вирівняйте грунт, як було описано вище. Під брус слід прокопати невелику траншею глибиною кілька сантиметрів і засипати її піском або дрібним щебенем.

Тепер готуємо брус до укладання. Спочатку слід його обробити (просочити) спеціальним розчином, який буде виступатиУстановлення теплиці на брус додатковим захистом від гниття і шкідливих комах. Просочення слід робити кілька разів, дочекавшись поки більш рання просочення повністю висохла. Бажано в місці зіткнення бруса з повним правом зробити захист з руберойду, прикріпивши його смужку до вже просякнутих брусу за допомогою скоб промислового СТІПЛЄР або ж невеликими гвоздиками.

Після укладання бруса по периметру на який буде встановлений каркас теплиці слід ретельно вирівняти його по горизонту (будівельний рівень) підсипаючи або навпаки прибираючи землю, пісок або щебінь.

У кутах покладений брус слід скріпити сталевими ріжками. Бажано це зробити як зовні, так і зсередини. За довгим сторонам теплиці, де загальна лінія збирається з декількох брусів, слід з'єднати їх за допомогою металевих пластин з двох сторін. Використовуйте для цього шурупи по дереву завдовжки 80 мм і більше.

Коли брус оброблений, встановлений, скріплений і виставлений можна монтувати на нього теплицю. Як було сказано раніше в теплиці «Весняна» є спеціальні монтажні отвори, через які теплиця монтується до основи, в нашому випадку до дерев'яного брусу. Запитуйте у продавця болти по дереву, щоб якоря описані раніше були замінені на болт по дереву 8х100 з шестигранною головкою, якщо ви плануєте встановлювати теплицю «Весняна» на брус.

Встановлення теплиці Весняна на брусЩе раз обговоримо переваги і недоліки встановлення дочних теплиць на дерев'яний брус.

До плюсів можна сміливо віднести більш надійний спосіб інсталяції. Навіть якщо грунт під теплицею буде трохи просідати з роками, брус буде виступати в якості надійної опори всього каркаса теплиці. Конструкція теплиці не матиме безпосереднього контакту з грунтом, завдяки чому вона прослужить довше. Крім того ви отримаєте додаткову висоту теплиці від 10 сантиметрів і більше, в залежності від того який брус в перерізі ви вибрали. Крім того теплиця встановлена на брус виглядати ефектніше ніж теплиця стоїть на землі.

Є, звичайно ж, і невеликі мінуси. В першу чергу це витрати на придбання додаткових матеріалів. Додатковий час, який ви витратите на обробку і установку бруса. Є ще ризик придбання неякісного бруса (велика кількість сучків, ураження пліснявою, наявність деревних шкідників), але тут питання уважності і необхідності отримання додаткових знань перед покупкою.

Початок серії статей встановлення теплиці «Весняна».


назад   -   на головну
2009 - 2020 © Теплиця Люкс