головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці
Установка теплицы «Весенняя» в грунт Встановлення теплиці «Весняна» в грунт

Встановлення теплиці «Весняна» в грунт.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Встановлення теплиці на грунт найдешевший спосіб установки теплиці, так як він не вимагає ніяких додаткових витрат.


Вам потрібно тільки спланувати грунт, таким чином, щоб «пляма» на якому буде встановлена ​​теплиця, не мало великого ухилу. Допускається перевищення відміток в межах 50 мм. Ці відхилення варто з нівелювати цеглою або іншими підручними матеріалами, підкладаючи їх під каркас теплиці в точках зі зниженими відмітками. Якщо на місці установки теплиці росли якісь культури, і грунт в цьому місці м'яка і рихла, її слід утрамбувати в тому місці де каркас теплиці буде примикати до землі. Як правило, теплиця якір до землі спеціальними якорями мають поперечину на кінці. Ці якоря вкопуються в землю і при необхідності заливаються невеликою кількістю розчину. Якоря кріпляться до основи теплиці через ті ж монтажні отвори, через які теплиця кріпиться болтами до дерев'яного брусу.

Коли підстава для установки теплиці готове, пора приступити безпосередньо до збірки каркаса теплиці. Для того що б зібрати каркас теплиці «Весняна» вам знадобляться ключ на 13, для того щоб закручувати гайки М10 і викрутка. По суті, і все. Так як теплиця «Весняна» має суцільнозварні торці, то її збірка значно полегшена в порівнянні з іншими теплицями. Арки теплиці так само цільні. Вони встановлюються з кроком в один метр і скріплюються прогінної системою, через отвори, які є як в арках рядових, арках торця, так і в прогонах. Каркас теплиці можна збирати і в стороні від місця установки, а потім встановлювати на підготовлену основу. Вага каркаса теплиці, як зібраного, так і розібраного, становить всього 40-50 кг в залежності від довжини теплиці. Звертаємо вашу увагу на те, що при монтажі каркаса теплиці бажано користуватися будівельними рукавичками. Це була маленька ремарка. Повернемося до збірки каркаса теплиці «Весняна». Прогони кріпляться до арок з внутрішньої сторони. Спочатку слід наживити все болти і тільки після установки і кріплення теплиці на підставу, після вирівнювання всіх ліній прогонів, діагоналей, можна буде грунтовно затягнути всі болти. У комплекті з теплицею «Весняна» йдуть монтажні опори. Вони універсальні. З їх допомогою можна встановити і закріпити теплицю «Весняна». Відмінність в застосуванні опорних елементів при установці на різні види підстав полягає в тому, що при установці теплиці на дерев'яний брус і бетонний фундамент опорний елемент слід скріплювати з арками теплиці через нижній отвір в вертикальної планки елемента. Коли ж теплиця ставиться на грунт, опорні елементи кріпиться болтами до арок теплиці через верхній отвір. Після монтажу всіх опорних елементів, вони вкопуються в землю, до рівня нижнього прогону теплиці. Каркас теплиці зібраний і закріплений. Сподіваємося, що це етап роботи не займе у вас більше двох годин. Тепер після відпочинку можна перейти до укриття теплиці «Весняна» світлопрозорим матеріалом. Ми опишемо укриття теплиці «Весняна» стільниковим полікарбонатом і тепличної плівкою, хоча у першого є значна перевага, як по довговічності, так і по тепло заощадженню.

Почнемо з тепличної плівки. Теплична плівка як матеріал для покриття теплиць використовується дуже давно. В середини тридцятих готовий минулого століття поліетиленова плівка стала випускатися в промислових масштабах і незабаром стала використовуватися як матеріал для покриття теплиць. Сміливо можна сказати, що свого часу теплична плівка викликала фурор, ставши зміною парадигми в будівництві споруд захищеного грунту. Легка, міцна, прозора - вона до сих пір користується незгасним попитом серед аграріїв і фермерів усього світу. На поточний момент часу існують двох і навіть тришарові плівкові покриття теплиць, з системами наддуву повітря між шарами, які по теплопровідності перевершують багатокамерні склопакети, при цьому маючи вартість в рази меншу, при цьому вимагають на порядок більше простого каркаса. Але цього ми трохи відхилилися як в історію, так і в недалекій майбутнє. Пора повертатися до нашої теплиці «Весняна» і накривати її тепличної плівкою. На ринку можна придбати тепличну плівку з різним рівнем светостабілізациі. Ми як правило комплектуємо теплиці зі светостабілізациі 24 або 36 місяців і товщиною від 80 до 150 мікрон. Плівку, якого накривається теплиця, можна умовно розділити на дві частини: плівка, яка буде накривати купол теплиці, і плівка, яка буде зашивати торці теплиці. Плівка на купол теплиці повинна бути на 20-30 см. Довший ніж теплиця, для того що б мати запаси на натяжку по торцях теплиці і невелике послаблення при натяжки плівки. Розворот плівки для накриття теплиці «Весняна» - 6 метрів. Найчастіше теплична плівка продається в рукавах. Для накриття теплиці «Весняна» варто взяти рукав плівки шириною 3 метри, розрізати його по лінії згину, і таким чином отримати полотно плівки шириною 6 метрів. Плівку до каркасів теплиці найкраще закріплювати дерев'яними рейками. При цьому першу рейку ми кріпимо до металу теплиці, а плівку кріпимо на цю стартову рейку притискаючи її другий, накриває рейкою. Першу рейку кріпимо шурупами саморізами в потай, а другу рейку і плівку під нею можна кріпити як саморізами з потайною головкою, так і саморізами з шестигранною головкою. Стартова рейка кріпиться для того, щоб мінімізувати зіткнення плівки до металевого каркасу теплиці «Весняна», тому що в цих місцях і відбувається максимальне старіння тепличної плівки. Для покриття кожного з торців ми беремо полотно плівки розміром плівки 3 м. На 2,5 м. І кріпимо з способу аналогічним тому, який ми застосовували для накриття купола теплиці. Після зашивання торців так само кріпимо планками дверний і кватиркового отвір, після чого вирізаємо отвори звичайними ножицями або будівельним ножем. Надлишки плівки внизу теплиці обрізати не варто, а загорнути у вигляді фартуха і насипати на нього невеликий бруствер з піску, що зафіксує кінці плівки на землі і створить додаткову теплоізоляції. Після цих нехитрих дій теплиця «Весняна» зібрана і готова, так би мовити, до вживання.

Про те, як покрити дачну теплицю «Весняна» стільниковим полікарбонатом ми поговоримо пізніше, присвятивши цій ємною темі окрему статтю. Адже стільниковий полікарбонат на поточний момент часу є лідером серед світлопрозорих матеріалів.

А на цьому ми прощаємося з вами і як завжди бажаємо багатого врожаю в будь-яку погоду.

Ваш Київський завод збірних теплиць "Теплиця Люкс».


назад   -   на головну