головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Варіанти встановлення теплиці «Весняна».


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50


Добрий день, сьогодні ми розповімо вам яким чином можна встановити куплену вами теплицю. Більшість дачних теплиць вироблених на Київському заводі збірних теплиць подібні за основними принципам установки. Навіть якщо ви проживаєте в іншій країні і вирішили купити теплицю в іншого виробника, багато моментів, які будуть описані в цій статті будуть вам корисні.

Отже, ви вибрали теплицю, відвели під її установку певне місце в городі або саду. І тут виникає питання, а як же її поставити, на що змонтувати, до чого закріпити. Адже дачні теплиця - це досить об'ємне споруда, яка найчастіше досягає декількох десятків, а то і сотень метрів кубічних в обсязі. І сказати просто так «стоятимеш тут» не вийде.

Перейдемо до суті питання. У 99 відсотках випадків теплиці встановлюють трьома способами, в чому то схожими, а в чомусь відмінними один від одного.

1-ий спосіб. Найпростіший і самий не дорогий - Встановлення теплиці на грунт.

В першу чергу, коли визначена площа, де буде розташовуватися теплиця, слід звільнити це місце від рослин. При необхідності, і можливості реалізувати таку, пересадити кущі, квіти і дерева. Очистити грунт від решти коренів і утрамбувати її в тих місцях, де до землі буде примикатиВстановлення теплиці на грунт каркас теплиці. Далі, що, напевно, найважливіше слід вирівняти землю по горизонту. Інакше ми просто не зможемо зібрати каркас телиці і тим більше укрити її стільниковим полікарбонатом. Якщо перепад висот на вашій ділянці в межах установки теплиці все-таки значний, то швидше за все не обійтися без вертикального планування зі створенням міні підпірних стін. Та й в цілому якщо на ділянці є значний землі, то установка на грунт буде неможлива, для цього підійде варіант, який буде описаний наступній статті.

Якщо ж у ваших володіннях земля рівна, то після очищення і трамбування грунту приступаємо до складання каркаса і установці теплиці на наміченому ділянці. Як і в більшості продаваних теплиць, в теплиці «Весняна», є спеціальні отвори, в нижній обв'язці (або в нижніх прогонах), через які теплиця монтується до основи (в першому випадку на грунт). Якщо ви твердо знаєте, що куплена теплиця буде встановлюватися на грунт, то просіть у продавця укомплектувати теплицю спеціальними якорями, якими теплиця буде надійно триматися за землю. Якір являє собою шпильку з поперечиною (пластиною) на кінці. Одним кінцем якір буде кріпитися до теплиці через отвори, а іншим кінцем, на який слід закріпити поперечину, буде «триматися» за землю. У місцях якорения слід прокопати лунки на глибину трохи більшу, ніж довжина якоря в зборі. Додайте якір з поперечиною в лунці, прикріпіть його зворотним кінцем до теплиці і засипте лунку, ретельно утрамбувати її. Якщо у вашому районі бувають сильні шквалисті вітри, ви можете зміцнити місце якорения теплиці невеликою кількістю бетону. На кожну лунку буде досить від чверті до половини будівельного відра. У дачної теплиці площею 12-24 м. Кв як правило передбачено від 10 до 20 точок якоріння.

Плюси і мінуси першого способи установки теплиці.

До плюсів відносяться мінімальна, або взагалі нульова вартість додаткових матеріалів, простота, доступність.

До мінусів віднесемо те, що каркас теплиці буде знаходиться в безпосередньому зіткненні з грунтом, неможливість установки при великому ухилі на ділянці, сумнівна естетика (це важливо якщо теплиця крім утилітарних вирішує ще й естетичні завдання.


назад   -   на головну