головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

«Люкс-ЕКСПОРТ» - покращений варіант найулюбленішою теплиці українських дачників.


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Теплиця «Люкс-ЕКСПОРТ» - приклад того як найкраща дачні теплиця, завдяки невеликим доопрацюванням може стати функціональніщою, практичнішою і затребованішою.


Почнемо з передісторії створення теплиці.

теплиця люкс експорт

Іноді при створенні нової теплиці ми в гонитві за якістю матеріалів, простотою збірки, зручністю транспортування забуваємо про справжнє призначення теплиць - давати рясний урожай, служити для вирощування розсади, допомагати квітникарям. Одним словом теплиця цінна не сама по собі, а своєю врожайністю, плодовитістю. І, звичайно ж, багатофункціональністю. Ми давним-давно звикли до термінів «два в одному» або навіть «три в одному».

Нам було дуже приємно отримувати позитивні відгуки про наших теплицях і в першу чергу про теплиці «Люкс». Ті, хто телефонував і писали нам люди ділилися своєю радістю від отриманих врожаїв, а так само щедро сипали розповідями про те, як вони модернізували свої теплиці, роблячи їх ще більш практичними, зручними і універсальними. Іноді купуючи теплицю, нові клієнти задавали питання про додаткові опції, які можна придбати разом з дачними теплицями.

І ми серйозно задумалися над тим, що б пропонувати на ринок не просто теплиці, як спорудження захищеного грунту, а готове рішення, яке було б готового «до вживання» без додаткових доробок. До того ж запити з європейських країн, які ми стали отримувати все частіше і частіше як від роздрібних клієнтів, так і від фірм посередників, і в першу чергу аналітика, напрацьована при моніторингу європейських виробників теплиць, показували, що попит ринку зміщується у бік горезвісного « plug and play ". Купив і використовуй, відразу ж.

Тож не дивно, що питання про те, яку теплицю допрацьовувати до експортної моделі не стояв. Весь колектив Київського заводу збірних теплиць однозначно проголосував за те щоб саме теплиця «Люкс» отримала квиток в нове життя і вийшла на міжнародний ринок.

Перед тим як приступити до опису того, що нового було додано в теплицю «Люкс» для отримання нею приставки «Експорт», розповімо коротко про тих перевагах, якими теплиця «Люкс» і так мала, перевершуючи багаторазово моделі інших виробників.

Почнемо з того теплиця «ЛЮКС» виготовляється з цільної, профільної, гарячеоцінкованной труби. Теплиця «Люкс» має суцільнозварні дверні та кватиркові отвори, які на виробництві з'єднуються з «коробками» надійними петлями - Боченков. Крім цього теплиця «Люкс» розбірна - що надає їй компактність при перевезенні, а поступово до місця монтажу окремі елементи, з'єднуються між собою надійним і довговічним болтовим з'єднанням. Є ще ряд технічних нюансів, які роблять теплицю «Люкс» практично досконалою, але пора переходити до суті нашої статті. До теплиці «Люкс-Експорт».

За основу було взято те, що нічого неповинно стати гірше, а все поліпшення повинні носити чисто практичний характер, при цьому, не сильно завищуючи цінник.

Почали ми з початку, а саме з дитячого садка, в якості якого в теплиці виступає розсадник. Для того щоб займатися вирощування розсади в теплиці, її потрібно по максимуму герметизувати, зробити так щоб не одна калорія тепла яку теплицяфото «сіфонящіе» місця в теплицях це двері та кватирки отримує від сонця або від обігрівача не йшла назовні. Найбільш «сіфонящіе» місця в теплицях це двері та кватирки, власне кажучи, як і в звичайних будинках. Як матеріал для герметизації щілин навколо кватирок і дверей була обрана силіконова стрічка, яка щільно прилягала до всіх щілинах, і крім того була зручна в монтажі до конструкцій теплиці.

запобігання «витоку» теплого повітря з теплиціЗапобігши «витік» теплого повітря з теплиці, ми стали замислюватися над тим, як максимально комфортно розташувати розсаду, як для неї самої, так і для «сіяча». Ситуація вимагала максимально видалити насіння і молоду розсаду від землі, яка за довгу зиму стає серйозним акумулятором холоду. Варіант рішення був тривіальний. Полички. Але ось його виконання ми обрали незвичне. Адже рано чи пізно розсада виростає і в цьому випадку полички в теплиці стають не тільки непотрібними, а ще тягарем яка краде місце. Але полички то повинні бути обов'язково. І ми вирішили зробити їх підйомними. Як полки в купе поїздів.

 

фото полички в теплиці

Виростили розсаду, підняли полку, і пересадили розсаду в підготовлений прогрітий грунт. (Раніше ми публікували статтю з підготовки теплиці до висаджування розсади і безпосередньо по її висаджування.)

Якщо ж ви займаєтеся вирощуванням квітів в теплиці, то поличка може використовуватися на постійній основі. Вона дуже зручна для кімнатних культур. Багато красивих квітів може розміститися на поличці. Інша частина буде виростати на грунті. А якщо ви любитель квітів в кашпо, то вам якраз буде до речі наступна опція доступна в теплиці «Люкс-ЕКСПОРТ».

тросики натягиваются с помощью талрепов

Троси для підвішування. Вони так само ідеально служать для підвішування високорастущіх культур і прив'язування шпалер. Троси натягуються за допомогою талрепів, які в свою чергу кріпляться через петлю до торцевих арках теплиці «Люкс-ЕКСПОРТ».

Кількість тросів в одній теплиці шириною три метри може змінюватися від двох до п'яти штук, в залежності від культур які плануються вирощувати в теплиці і густоти їх посадки. До слова сказати, завдяки талрепа, троси легкознімні і їх можна багаторазово прикріплювати і прибирати протягом тепличного сезону.

троси в теплиці

На фотографії зверху ви можете побачити опракідивающуюся поличку для розсади та квітів, три лінії тросів для підвішування, а так само ще одну новинку, яка застосована в теплиці «Люкс-ЕКСПОРТ» - нижню бічну фрамугу для провітрювання. Нижня бічна фрамуга видно в лівій частині фотографії по центру. Вона одночасно поєднує в собі два гідності - її площа в ТРИ рази більше ніж у стандартної бічний кватирки і до того ж вона покриває пробіл так званої нижньої подачі повітря в теплицю, що бажано для правильної церкуляціі повітря. Нижня бічна кватирка имее нижнє кріплення до обрамлення за допомогою тих же петель - боченків що і всі інші відкриваються отвори (двері, кватирки).

фото бічна кватирка

У відкритому стані нижня бічна кватирка утримується за рахунок троса-обмежувача, а в закритому стані фіксується засувками.

Найбільшого еффектра в провітрюванні теплиці ми добиваємося в тому випадком коли верхня і нижня бічні кватирки працюють в парі, до видно на фотографії внизу.

теплиця люкс-експорт в упаковці  теплица люкс-экспорт в упаковке на экспорт

Багатого врожаю в будь-яку погоду як завжди вам бажають компанія «ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС» - експортер стільникового полікарбонату "GreenHouse NANO» - кращого стільникового полікарбонату для теплиць, і «Київський завод збірних теплиць», що представив сьогодні для вас теплицю 2020 року - теплицю «Люкс-ЕКСПОРТ ».

назад   -   на головну