головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
мікрозелень
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ

Мікрозелень

Унікальність мікрозелень як природного продукту харчування

Все більшою популярністю починає користуватися мікрозелень. Що таке Мікрозелень? Чому ж цей продукт такий унікальний? На ці запитання з легкістю дає відповідь Теплиця Люкс.

З впевненістю можна сказати, що мікрозелень не відноситься до якогось нового виду чи роду рослин. Це ті ж самі овочі, що ростуть у нас на грядках (рукола, базилік, крес-салат, буряк, гірчиця, соняшник, редиска, шпинат), тільки щоб зібрати їх урожай, не потрібно чекати по 2-3 місяці.

Урожай таких овочів збирають коли рослини тільки проросли, і набрали певну масу. Тобто у їжу йдуть молоді паростки довжиною приблизно 5-6 сантиметрів. В таких молодих рослинах міститься максимально можлива кількість біологічно активних речовин, вітаміні та мікроелементів.

Європеці з впевненістю говорять, що мікрозелень є природною їжею, яка здатна насичувати людський організм вітаміном С та бета-каротином. Говорять, що вона здатна знищувати вільні радикали. В додачу до своїх корисних властивостей, мікрозелень легко і добре засвоюється, сприяє повноцінному життєдіяльності організму.

Теплиця Люкс рекомендує обов'язково вживати мікрозелень взимку і навесні, так як нестача вітамінів і мікроелементів в цей період відчуває кожна людина, а мікро-овочі відновлюють оптимальний рівень їх в організмі. Особливу популярність цей продукт придбав у культуристів, у людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Мікрозелень допомагає подолати хронічну втому. Теплиця Люкс рекомендує регулярне вживання цього продукту, так як він покращує в організмі обмін речовин і поповнює запас вітамінів і мікроелементів. Така зелень є потужним антиоксидантом, a також вона багата на бета-каротин.

Особливими перевагами мікрозелені є те, що її можна вживати як в обробленому вигляді, так і в сирому. Зелень швидко зростає, для появи готових до вживання листочків потрібна всього від один до двох тижнів. Вона легко засвоюється організмом, безпечна і практично не має протипоказань для вживання, a процес вирощування мікрозелені досить простий.

Теплиця Люкс визначила декілька переваг мікрозелені. З таких перваг мікрозелені слід особливо відзначити:

  • Мікрозелень можна вживати в будь-якому вигляді, чи то приготовленому, чи то в сирому;
  • Мікрозелень можливо вирощувати будь де. Її вирощують на стелажах в декілька ярусів на грунті, просто на грунті в один ярус, і звісно ж просто на підвіконні;
  • Щоб зібрати урожай, не потрібно довго чекати, його можна збирати уже один-два тижні після сівби;
  • І найбільша перевага мікрозелені від інших овочів, це звісно ж концентрація мінеральних речовин, які так потрібні людському організму.

Мікрозелень вирощують з декількох рослин. Кожна з рослин відрізняється від інших своїм складом корисних речовин і смаком. До таких рослин відносять:

Крес- салат. В своєму складі цей овоч містить залізо, йод, магній та фосфор. В нього дуже пікантний смак з гірчинкою.

Редис. Страви в яких поєднані такі два компоненти як редис та яйця мають неперевершений смак. Вміст вітаміну С в ньому високий.

Шпинат. Визначається своїми корисними речовинами.

Капуста. Видів капусти дуже багато, а мікрозелень можна вирощувати з будь якого виду. Також у капусті містяться речовини, які нейтралізують появу ракових пухлин.

Рукола. В ній міститься значна кількість аскорбінової кислоти.

Соняшник. Місить велику кількість йоду, фосфору, цинку і заліза.


назад   -   на головну

2009 - 2018 © Теплиця Люкс