головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
мікрозелень

Мікрозелень


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Унікальність мікрозелень як природного продукту харчування


Все більшою популярністю починає користуватися мікрозелень. Що таке Мікрозелень? Чому ж цей продукт такий унікальний? На ці запитання з легкістю дає відповідь Теплиця Люкс.

З впевненістю можна сказати, що мікрозелень не відноситься до якогось нового виду чи роду рослин. Це ті ж самі овочі, що ростуть у нас на грядках (рукола, базилік, крес-салат, буряк, гірчиця, соняшник, редиска, шпинат), тільки щоб зібрати їх урожай, не потрібно чекати по 2-3 місяці.

Урожай таких овочів збирають коли рослини тільки проросли, і набрали певну масу. Тобто у їжу йдуть молоді паростки довжиною приблизно 5-6 сантиметрів. В таких молодих рослинах міститься максимально можлива кількість біологічно активних речовин, вітаміні та мікроелементів.

Європеці з впевненістю говорять, що мікрозелень є природною їжею, яка здатна насичувати людський організм вітаміном С та бета-каротином. Говорять, що вона здатна знищувати вільні радикали. В додачу до своїх корисних властивостей, мікрозелень легко і добре засвоюється, сприяє повноцінному життєдіяльності організму.

Теплиця Люкс рекомендує обов'язково вживати мікрозелень взимку і навесні, так як нестача вітамінів і мікроелементів в цей період відчуває кожна людина, а мікро-овочі відновлюють оптимальний рівень їх в організмі. Особливу популярність цей продукт придбав у культуристів, у людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

Мікрозелень допомагає подолати хронічну втому. Теплиця Люкс рекомендує регулярне вживання цього продукту, так як він покращує в організмі обмін речовин і поповнює запас вітамінів і мікроелементів. Така зелень є потужним антиоксидантом, a також вона багата на бета-каротин.

Особливими перевагами мікрозелені є те, що її можна вживати як в обробленому вигляді, так і в сирому. Зелень швидко зростає, для появи готових до вживання листочків потрібна всього від один до двох тижнів. Вона легко засвоюється організмом, безпечна і практично не має протипоказань для вживання, a процес вирощування мікрозелені досить простий.

Теплиця Люкс визначила декілька переваг мікрозелені. З таких перваг мікрозелені слід особливо відзначити:

Мікрозелень вирощують з декількох рослин. Кожна з рослин відрізняється від інших своїм складом корисних речовин і смаком. До таких рослин відносять:

Крес- салат. В своєму складі цей овоч містить залізо, йод, магній та фосфор. В нього дуже пікантний смак з гірчинкою.

Редис. Страви в яких поєднані такі два компоненти як редис та яйця мають неперевершений смак. Вміст вітаміну С в ньому високий.

Шпинат. Визначається своїми корисними речовинами.

Капуста. Видів капусти дуже багато, а мікрозелень можна вирощувати з будь якого виду. Також у капусті містяться речовини, які нейтралізують появу ракових пухлин.

Рукола. В ній міститься значна кількість аскорбінової кислоти.

Соняшник. Місить велику кількість йоду, фосфору, цинку і заліза.


назад   -   на головну