головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Встановлення на бетонний стрічковий фундамент


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Стаття навчить вас правильному встановленню теплиці на бетонний стрічковий фундамент.


встановлення теплиці на бетонний стрічковий фундамент

Найдорожчий, але при цьому найнадійніший спосіб установки, при якому підставу буде найбільш довговічним.

Якщо ви плануєте установку купленої теплиці в тому місці вашої ділянки, де не останню роль відіграє ландшафтний дизайн і при цьому ви твердо впевнені в тому що саме ця теплиця буде розташовуватися на цьому місці довгі роки, то однозначно слід задуматися про капітальний бетонному фундаменті під вашу теплицю . При виробництві фундаментної стрічки слід передбачити технологічні отвори під заклад інженерних мереж (водопостачання, електрику, опалення) а так само для скидання надлишків води після поливу рослин або збирання теплиці. Як краще зробити бетонний стрічковий фундамент в цій статті ми детально розповідати не будемо (для цього є багато спеціалізованої летіратури) скажемо лише те, що фундамент для теплиці нічим не відрізняється від фундаменту для будинку або іншої споруди, тому неухильно дотримуйтесь всім будівельним нормам і правилам, таким як «правило діагоналей», армування кутів фундаменту, дотримання правильної пропорції при приготуванні бетонної суміші та ін.

Для дачних теплиць глибина закладення бетонної стрічки навряд чи повинна бути більше 30-40 см. Але це допустимо якщо грунт надійно злежався протягом довгого часу. Ширина бетонного стрічкового фундаменту повинна бути в межах 15-30 см, а відмітка над рівнем грунту від 20 сантиметрів до півметра. Слід окремо зупинитися на висоті фундаменту. Спостерігається пряма залежність - чим вище фундамент для теплиці, тим вище стає і сама теплиці. А не секрет чим вище теплиця, тим комфортніше в ній відчувають себе рослини і тим більший урожай вони дають. Крім того, бетонний стрічковий фундамент може до того ж, виконувати роль огороджувальних лотків, якщо ви хочете практикувати вирощування культур в лотках (про це поговоримо в одній з наступних наших статей).

Бетонний стрічковий фундамент бажано утеплити по зовні. Причому як надземну, так і підземну його частина. Буде не зайвим облицювати утеплений фундамент із застосуванням матеріалів таких же або подібних до тих, якими оброблені цоколя інших споруд на вашій ділянці.

Якщо ви вирішили зробити фундамент високим, то слід залишити в ньому занижену частина під двері, для зручного переступання через нього. В цьому випадку вам кілька прейдёться повозиться з опусканням двері в існуючому каркасі. Але якщо ви впоралися з виробництвом фундаменту, то ця дрібниця буде вам тим більше по плечу.

Ще раз стисло про плюси і мінуси бетонного стрічкового фундаменту для теплиці.

Плюси: ви отримуєте наднадійну опору для вашої теплиці, яка прослужить багато десятків років, теплиця набуває кілька десятків сантиметрів до висоти, а ви таким чином отримуєте приріст в кілька десятків кілограм до врожаю щорічно. Красиво облицьований фундамент зробить вашу теплицю самодостатньою частиною вашого ландшафту. Стрічковий фундамент можна використовувати для розміщення опалювальних приладів і інших інженерних систем. Крім цього фундаментна стрічка може виступати в ролі частини стінки лотка для засипки спеціальної грунтосуміші. Погодьтеся досить велика кількість плюсів, щоб задуматися саме про бетонному стрічковому фундаменті для вашої теплиці. Але є ж, напевно, і мінуси, запитаєте ви. Звичайно ж є і нижче опишемо і їх що б бути повністю об'єктивними.

Мінуси. Виробництво бетонного стрічкового фундаменту досить дороге задоволення. І може обійтися як третина вартості теплиці, а в ряді випадків і більше ніж третину. Якщо ви вирішите перенести теплицю в інше місце в цьому випадку зіткнетеся з тим що у вас залишається кілька метрів кубічних бетону з якими щось потрібно робити (видалбивать, вивозити), а це теж може вилитися в копієчку. Мабуть, це все мінуси. Але в будь-якому випадку, перед тим як остаточно схилитися в бік бетонного стрічкового фундаменту для вашої теплиці, краще сім разів відміряйте.

Ми описали три найпоширеніші способи установки дачних теплиць. Є ще, звичайно ж. інші способи, що поєднують в собі два або всі три з вищеописаних або взагалі не мають нічого спільного з тим про що ви прочитали в цій статті. Іноді буває, що вибрати можна тільки один із способів, так, наприклад, якщо на вашій ділянці великий ухил грунту, то вам однозначно потрібно робити бетонний стрічковий фундамент, одна або кілька сторін якого до того ж будуть нести на собі функцію підпірної стіни.

Ми розповіли вам про способи установки теплиці. «Сповіщені - значить озброєний» - говорили мудрі.

Замовляйте теплицю «Весняна» або купуйте іншу теплицю з довгого рада дачних теплиць, які виробляє Київський завод збірних теплиць, робіть під них надійні підстави і отримуйте багато овочів, ягід, квітів так улюблених вами і вашими рідними людьми.

Удачі вам, здоров'я, довголіття і звичайно ж багатого врожаю в будь-яку погоду.

Ваш Київський завод збірних теплиць "Теплиця Люкс».

назад   -   на головну