головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Висаджування в грунт розсади в теплиці «Весняна».


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Найдоцільніше засипати підготовлену грунтосуміш в спеціальні короби, виготовлені з оцинкованої, сталі або обробленої дошки.


Частина I      Частина II

Короба одночасно вирішать кілька завдань. По-перше, ви чітко можете зонувати теплицю, відокремлюючи зони доріжок від посадкових зон. Доріжки адже удобрювати не потрібно їх скоріше навпаки варто робити комфортними для ходіння, т. Е. Вони повинні бути твердіми і не розкисати при попаданні вологи. Дуже добре засипати доріжки в теплиці тирсою або піском. По-друге гряди кілька піднімуть кореневу систему рослин від умовного нульового рівня вашої теплиці, тим сам, забезпечуючи прогрівання грунту за рахунок тепла повітря в теплиці. І по-третє не зайвим буде згадати про зручність оброблення грунту, засипаній в короби, вам не потрібно буде нахилятися до самої землі, короб, піднятий навіть на 30-40 сантиметрів на багато полегшить роботу в теплиці. Коли підготовлений грунт засипаний в виготовлені короби, варто задуматися про те, як ви будете поливати висаджену розсаду. Адже вік лійок і кам'яний вік - слова синоніми. Жарт. У наш час звичайно потрібно використовувати крапельний полив. У всіх теплицях. І в теплиці «Весняна» в тому числі. Для того щоб грунт був рівномірно просякнутий вологою необхідно правильно розподілити крапельну стрічки з кроком ниток приблизно 30 - 50 см, в цьому випадку ви отримаєте правильний конус поливу. Поливати рослини, тим більше, знову висаджену розсаду, потрібно теплою водою. Для підігріву води до потрібної температури (16-20 градусів Цельсія), найкраще підійде ємність, поставлена ​​в теплицю, вода в якій нагрівається природними сонячними променями.

Заздалегідь варто подбати і про опалення теплиці. Незалежно будете ви займатися вирощування овочів в зимовий період чи ні, ви все одно зустрінетеся з форс-мажорними обставинами різкого похолодання, яке може прийти навіть влітку. І ви повинні бути готові до цього. Не дивлячись на те що теплиця «Весняна», як і більшість інших теплиць, покривається стільниковим полікарбонатом - матеріалом мають дуже низьку теплопровідність, варто подбати про придбання обігрівального приладу, краще має датчик температури і саме регулювання потужності, що віддається в залежності від того в яку сторону рухається ртутний стовпчик термометра. В даний час існує більше кількість спеціальних нагрівальних приладів, у тому числі розроблених спеціально для цілей обігріву теплиць.

Тепер, коли розсада готова для пересаджування в теплицю, а теплиця готова для прийому розсади, приступимо.

По-перше, відразу ж відділимо, браковану розсаду, яка відрізняється від своїх більш здорових побратимів кольором листя, товщиною стебла, відставанням або надмірним розвитком в зростанні (і те й інше погано). Висадку розсади в підготовлений грунт теплиці, потрібно проводитися з грудкою субстрату в якому розсада росла. Попередньо варто викопати лунки відповідного розміру і добре пролити теплою водою. Після посадки розсади обов'язково замульчируйте грунт, можна застосовувати солому, або спеціальні мульчуючі склади. Це подовжить терміни між поливами, а так само створить сприятливий мікроклімат у верхньому шарі грунту. До речі якщо у вашій теплиці були висаджені сидерати, і вони ще не встигли набрати достатньої висоти, то розсаду можна висаджувати прямо по ним.

Висаджувати розсаду краще всього в похмуру погоду, температура грунту при висадці повинна бути в межах 16-20 градусів Цельсія. Перші дні після висадки слід кілька затінити розсаду і запобігти попаданню на неї прямих сонячних променів.

Слід зауважити, що в цій статті описані загальні правила, які підходять для більшості культур, але в кожному окремому випадку варто звернутися за консультацією до фахівців. Нагадаємо що при покупці теплиці «Весняна», ви отримаєте у наших співробітників повну консультацію з висадження розсади в теплицю і по цілорічному циклу вирощування культур.

На цьому ми прощаємося з вами. До нової зустрічі.

І як завжди багатого врожаю вам у вашій теплиці в будь-яку погоду.

Перейти в початок статті: Висаджування розсади в теплиці «Весняна».

назад   -   на головну