головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Висаджування розсади в теплиці «Весняна».


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

До весни зовсім не далеко. Не встигли ми зібрати багаті врожаї, провести консервацію надлишків, прибрати земельні ділянки і ось знову настав час думати про майбутні врожаї.


Частина перша

Це питання тим більш актуальне для тих городників, хто вирішив придбати теплицю «Весняна» або іншу модель теплиці, що випускається на Київському заводі збірних теплиць. Адже городній сезон для тепличників починається на місяць, а то й на два місяці раніше, ніж у тих, хто займається вирощуванням на відкритому грунті. А якщо теплиця ще і опалювальна, то тепличний сезон не закінчується зовсім. Не встигнуть ще відгриміти новорічні свята, а вже необхідно зайнятися посадкою насіння. Томатів, огірків, солодкого перцю. Про те, які сорти овочів найбільше підходять для висаджування в теплиці ми більш детально розповімо в одній з наступних статей, зараз тільки обмовимося, що бажано, щоб це були самопильні сорти, до того ж індетермінантні, звичайно ж, отримали хороші відгуки від агротехніків практиків. Повернемося до термінів висадки насіння. В квартирі у вас завжди тепло, але коли розсада виросте і буде готова до пересадження в теплицю, у вашій теплиці теж повинна бути відповідна температура. Час старту залежить від великої кількості відомих і невідомих чинників, до яких відноситься - кліматична зона в якій розміщується ваша теплиця, ступінь теплової захищеності теплиці і грунту в ній, чи присутній в теплиці постійне або тимчасове опалення, і звичайно ж від того, наскільки теплолюбний культурою ви вирішили зайнятися, ну і в кінці кінців, коли настануть теплі деньки. Якщо час невідповідності готовності розсади і готовності теплиці невелику то це не страшно, можна скористатися регуляторами росту або трохи «пограти» з температурою, освітленістю і циклами поливу розсади. Що б розсада «почекала» поки погода і теплиця будуть готові дбайливо прийняти її до себе.

Але поки розсада підростає будинку на підвіконні, давайте трохи поговоримо про те, як правильно підготувати вашу справжню або майбутню теплицю до прийому молодих рослин. У наших статтях ми неодноразово радили наші майбутнім клієнтам купувати і встановлювати теплицю восени. І наші рекомендації аж ніяк не безпідставні. При покупці теплиці восени ви економите до 20% коштів, завдяки спеціальним знижкам на каркаси теплиць, на стільниковий полікарбонат і на послуги з монтажу теплиці нашими фахівцями. Але ключовим є той момент, що теплиця, встановлена восени може готуватися до прийому розсади і насіння всю зиму і прийняти їх в лютому - на початку березня, т. Е. Тоді, коли інші покупці тільки починають моніторити ринок у пошуках теплиць.

Для того що б рослинам було комфортно в теплиці ви повинні заздалегідь подбати про те що б грунт в теплиці був вологим. Для цього доцільно після рясних снігопадів накидати випав сніг в теплицю, щоб при денному яскравому сонці він танув і тим самим насичував вологою грунт теплиці. Так само необхідно ретельно перекопати землю в теплиці, видалити сміття, коріння, знайдених шкідників, розбити грудки землі. Чим ретельніше ви перекопати і розпушити грунт, тим кращий доступ отримає повітря до кореневої системи, і тим самим ви отримаєте додаткові бонуси на шляху до отримання хорошого врожаю. Адже, як відомо, коренева система рослин теж «дихає» споживаючи кисень і віддаючи вуглекислий газ. Так само грунт в теплиці бажано обробити для того що б позбутися від шкідливих грибків і бактерій. Для цього застосовуються спеціальні дезінфікуючі засоби або розчин мідного купоросу (ви без проблем знайдете інформацію про те, як його правильно приготувати).

Особливу увагу слід звернути на збагачення і добриво грунту. Навіть якщо ви вважаєте що на вашій ділянці ідеальний чорнозем, все одно слід подбати про поліпшення родючості грунту у вашій теплиці. Найчастіше в одній теплиці вирощується одночасно кілька культур, які вимагають різного складу грунту, в цих випадках краще за все підійде універсальна грунтова суміш. Іноді слід повністю зняти існуючий грунт і замінити його спеціальної підготовленої і обеззараженной грунтовій сумішшю, іноді грунтосуміш можна додати в існуючий грунт ретельно перемішавши ці два компоненти. Для підготовки якісної грунтосуміші самостійно, вам знадобиться річковий пісок, крупноволокнисті торф і перегній. Змішуючи ці компоненти з чорноземом, ви отримаєте по-справжньому ідеальний ґрунт і ваші рослини віддячать вас хорошими врожаями. Якщо ж ви будете вирощувати в теплиці монокультуру, вам слід ретельніше підійти до приготування грунтосуміші і точно підібрати пропорцію всіх компонентів.

Продовження статті: Висаджування розсади в теплиці «Весняна».

назад   -   на головну