головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць
Подготовка теплицы к весне.Підготовка теплиці до весни.

Підготовка теплиці до весни


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Для кожного садівника незмінно важливим етапом діяльності є підготовка теплиці до весни. Саме від якості проведених робіт повністю залежить врожай і характеристики отриманої сільськогосподарської продукції


Тепличні господарства також займаються вирощуванням квітів.

При підготовці теплиці до весни необхідно здійснити наступні види робіт:

Детальніше про підготовку теплиць

Якщо теплиця плівкова, висока ймовірність необхідності ремонту внаслідок розгерметизації конструкції. Полікарбонатні теплиці характеризуються більш високою міцністю, однак і вони можуть постраждати протягом зими. Тому ретельне обстеження конструкції є на першому етапі важливим. Прибирання полягає у видаленні рослинних залишків. Також всередині теплиці може перебувати підв'язувальний матеріал. Його можна або викинути, або продезінфікувати для повторного використання.

Дезінфекція необхідна для того, щоб створити для вирощування квіткової продукції або сільськогосподарських культур найбільш сприятливі умови. Даний захід проводиться, щоб позбутися від шкідників і запобігти можливі захворювання рослин. Для цього важливо вибрати не тільки найбільш ефективний спосіб, але і потурбуватися про безпеку застосовуваних речовин. У разі вирощування сільськогосподарських культур важливо забезпечити і хороший урожай, і екологічність продукції. Найбільш часто використовуваними речовинами для дезінфекції є:

У процесі підготовки грунту необхідно потурбуватися про поповнення його складу важливими мінеральними речовинами. Для цього використовуються органічні добрива. Тільки при наявності багатого гумусного шару можна розраховувати на отримання бажаного врожаю. Доповнити добрива можна за допомогою висадки рослин, здатних створити зелений шар. Це можуть бути хрестоцвіті, бобові або злакові культури, які після певної стадії росту заорюють в землю. Перед висадкою квіткової продукції або сільськогосподарських культур грунт необхідно розпушити, полити і накрити плівкою для її прогріву.

У нашому магазині на сторінці прайс представлений значний асортимент тепличного обладнання. Телефонуйте менеджерам, уточнюйте необхідну інформацію і оформляйте замовлення.