головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці
Многоярусная технология выращивания растений Багатоярусна технологія вирощування рослин Multi-tiered plant growing technology

Яруcнa технологія вирощувaння


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Багатоярусні технології в гідропонному вирощуванні сільськогосподарських культур


Тепличне вирощування рослин за технологіями Теплиці Люкс може припускати як вирощування овочів і фруктів безпосередньо в землі, так і використання для цих цілей спеціальних контейнерів, наповнених грунтом або іншої підходящої середовищем. Гидропонное вирощування, наприклад, використовує в якості такий середовища збагачену певними мінеральними елементами воду.

За даними Теплиці Люкс, вирощування рослин в контейнерах широко поширене у багатьох тепличних господарств світу, як домашніх, так і великих промислових тепличних комплексах. Популярність такого вибору зумовлена насамперед тим, що, використовуючи не тільки власне ґрунт під ногами, а і багатоярусні стелажі з рослинними контейнерами, ви задіюєте більше простору теплиці, тобто - вирощуєте більший обсяг культур на доступному вам просторі. Більш раціональне використання тепличного простору і є одним з головних плюсів використання контейнерів для вирощування.

Процес вирощування садово-городніх культур в окремих ємкостях своїх ключових моментах ідентичний традиційного способу, крім того моменту, що при такому підході велику роль відіграють розміри контейнера, його заповнення, а також матеріал, з якого він зроблений. В даному матеріалі ми розглянемо такий вид цих сільськогосподарських пристосувань, як металеві контейнери для вирощування, а точніше - ємності з гальванізованих металів.

Гальванізацією називають процес хімічного з'єднання двох металів з допомогою процедури електролізу. Власне, зазвичай під цим терміном розуміють нанесення тонкого шару одного металу на інший в цілях захисту матеріалу від корозії, поліпшення його міцнісних або інших фізичних якостей, і так далі.

У виробництві тари для тепличного вирощування зазвичай Теплиця Люкс використовує гальванізовану сталь. Завдяки вищеописаною обробці такий матеріал відмінно чинить опір іржавіння, що в умовах підвищеної вологості всередині тепличної конструкції має першорядне значення. Плюс до того, рослини всередині контейнерів теж потребують рясному поливі, і волога буде осідати на їх стінках як зовні, так і всередині.

Антикорозійний ефект дає шар цинку, Теплиця Люкс ним покриваєт сталь зверху. Незважаючи на те, що ці контейнери сдел ани зі сталі, звичайна така ємність має сама по собі досить низька питома вага. Власне, основну масу буде становити насипана в неї земля (або інша середовище для вирощування). Оцинковка матеріалу дуже важлива, тому краще вибирати для своєї теплиці якісну тару на ринку сільськогосподарських товарів, а не використовувати більш дешеві або саморобні аналоги.

Основна проблема у використанні металевих контейнерів з практики Теплиці Люкс полягає в тому, що металева поверхня дуже легко нагрівається сонячними променями, а оскільки постійний доступ сонячного світла є критично важливим елементом у функціонуванні тепличної конструкції, то така особливість може завдати шкоди вашим рослинам.

Теплицею Люкс доведено, що для того щоб корені рослин, що знаходяться в контейнері, не перегрівалися, їх потрібно розташовувати в кілька затемненому просторі, або подбати про шарі теплоізоляції, який не буде пускати зайве тепло всередину. Цього можна домогтися, обклавши стінки контейнера звичайної газетним папером. Також у тарі повинна бути адекватна система дренажу. Зазвичай для такого ефекту на дні контейнера вже спочатку є кілька дрібних отворів. Якщо таких немає, їх необхідно зробити самому.

Теплиця Люкс розташовує контейнери на підставках, так, щоб від поверхні залишалося кілька сантиметрів - так дренаж води буде здійснюватися без проблем. Так як в складі матеріалу для подібних ємностей використовується цинк, може виникнути закономірне питання про екологічну безпеку такого контейнера для рослин або людини. Цинк дійсно є токсичним і потенційно небезпечним для здоров'я матеріалом, проте, по-перше, він виділяється в навколишнє середовище лише при хімічній реакції достатньої сили, що в умовах теплиці в принципі неможливо, а, по-друге, концентрація цинку в матеріалі не настільки велика, щоб представляти загрозу.

Тому використання оцинкованих сталевих контейнерів від Теплиці Люкс для тепличного вирощування безпечно для вашого здоров'я.


назад   -   на головну