головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Перевезення теплиці «Весняна».


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Ви вирішили купити теплицю. Знайшли відповідну модель. Домовилися з постачальником, у якого ви хотіли б придбати теплицю.


Ви вирішили купити теплицю. Знайшли відповідну модель. Домовилися з постачальником, у якого ви хотіли б придбати теплицю. Зійшлися за ціною. І тут виникає не маловажний питання - а як же доставити теплицю до вашої ділянки. Зараз практично в кожній родині є транспортний засіб. А найчастіше господарі дачних ділянок або власних будинків мають так звані «бусики» або причепи до легкового автомобіля, а як же без цього у власному господарстві?

У цій статті ми розповімо, як правильно доставити теплицю «Весняна» власним транспортом не пошкодивши при цьому ні вашу машину, ні новеньку теплицю, яку ви тільки-тільки придбали. Якщо ви замовили доставку купленої теплиці у транспортній компанії, то вам ця стаття, швидше за все, не знадобиться.

Залежно від вашого замовлення комплект поставки теплиці може бути наступним:

Більшість дачних теплиць, на відміну від фермерських, розраховані на перевезення малотоннажними або взагалі легковими машинами. Так і теплиця «Весняна» - теплиця, купивши яку ви можете доставити її на свою ділянку не великий машиною. Розглянемо питання доставки теплиці власним транспортом на прикладі теплиці довжиною 6 метрів з комплектом стільникового полікарбонату товщиною 4 мм. Це до речі найпопулярніший стільниковий полікарбонат для покриття дачних весняних теплиць. Конструкція теплиці «Весняна» поставляється в одному пакеті, габаритними розмірами 2 метри заввишки х 3 метри завширшки х 10 сантиметрів завтовшки. До слова вага цього пакета близько 50-52 кг. Тобто його цілком під силу занурити, вивантажити і пронести невелику відстань двом дорослим чоловікам. До металевого каркаса теплиці надійно прикріплений коробок з комплектуючими і кріпильними елементами теплиці «Весняна». Отже, якщо будка вашого вантажівки має ширину або висоту трохи більше двох метрів ви сміливо можете приїжджати за вашої теплицею власним автомобілем. Каркас теплиці слід надійно зафіксувати кріпильними ременями до петель і проушинам, які є зараз практично у всіх вантажівки, «бусиках» і автомобілях класу «пиріжок». Чим надійніше буде зафіксована теплиця в вашому автомобілі тим менше ймовірність її самовільного переміщення по кузову або салону авто в разі різкого гальмування або розгону. Під теплицю бажано підкласти якесь не потрібне ковдру або покривало що б запобігти дряпання каркаса теплиці про оббивку салону або кузов автомобіля. При транспортуванні теплиці на значні відстані, під час зупинок перевіряйте встановлення теплиці. Теплицю «Весняна» можна так само перевозити і на причепах, зробивши тимчасову «піраміду» за допомогою якої в причепах перевозять металопластикові вікна. Тільки нагадуємо, що будь-яке перевезення вантажів повинна проводитися з дотриманням правил дорожнього руху і відповідно до технічних характеристик вашого транспортного засобу. Якщо разом з теплицею ви плануєте перевозити і інші товари, то ви повинні потурбуватися, щоб ізолювати їх від каркаса теплиці, тим більше, якщо вони легко б'ються або мають м'яку упаковку, яка може бути пошкоджена металевим каркасом теплиці.

Тепер розповімо трохи про особливості транспортування стільникового полікарбонату, який ви придбаєте разом з каркасом теплиці «Весняна» довжиною 6 метрів. Для укриття каркаса теплиці «Весняна» шириною 3 метри і завдовжки 6 метрів потрібно 4 листа стільникового полікарбонату шириною 2,1 метра і довжиною 6 метрів. Зрозуміло, що для перевезення 4 листів полікарбонату, мають сукупну товщину 16 міліметрів і загальна вага не більше 30 кілограм абсолютно недоцільно брати машину завдовжки 6 метрів і вантажопідйомністю кілька тонн. Листи стільникового полікарбонату запросто скручуються в рулон і залежність наступна - чим тонше лист полікарбонату, тим меншого діаметру буде рулон скрученого полікарбонату. Але перестаратися, теж не варто. Є певні параметри мінімального діаметра листа при скручуванні, які регламентують заводи виробники. Не варто плутати це поняття з мінімальним радіусом вигину листа полікарбонату при монтажі. Так рулон, що складається з чотирьох листів стільникового полікарбонату товщиною 4 мм повинен мати діаметр при транспортуванні не менше 80 сантиметрів, при цьому довжина рулону буде 210 сантиметрів (параметр ширини листа стільникового полікарбонату). Не можна допускати, щоб рулон стільникового полікарбонату знаходився в скрученому стані довгий час. Довезли до місця монтажу, вивантажили, і відразу ж слід розкрутити листи стільникового полікарбонату, до плоского стану, навіть якщо ви не плануєте відразу встановлювати теплицю і вкривати її листами стільникового полікарбонату. Якщо цього не зробити, то стільниковий полікарбонат, будучи скрученим в рулон, почне «запам'ятовувати» такий стан, що може в підсумку призвести до скорочення терміну служби через надмірне напруження в сотах придбаним їм, коли він був скручений.

Продовження статті


назад   -   на головну