головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
унікальний полікарбонат Greenhouse Nano

Де купити теплицю «Весняна».


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

У цій статті ми якраз і розповімо вам про вартість теплиць і про те, як ви зможете купити теплицю, замовити її доставку, а при необхідності і установку.


Зима 2019/2020 року, так і не розпочавшись, поступово наближається до кінця. Напевно, будуть ще й сніг і морози, але дні стають довшими і все менше і менше залишається часу до 1 березня. І не дивно, що з кожним днем ​​ми отримуємо все більше і більше дзвінків і листів з питаннями «Де купити теплицю?» І «Скільки коштує теплиця?». А це найвірніший ознака того що весна не за горами.


Купити теплицю на Київському заводі збірних теплиць - це правильне рішення, і швидше за все ви його взяли не спонтанно, а досконально вивчивши всі моделі наших теплиць, їх фотографії і технічні параметри. Кількість моделей дачних теплиць і чисельність реалізованих проектів по установки фермерських теплиць, говорить сама за себе. Ви маєте справу з професіоналами. Ціна на весь модельний радий теплиць вказана на нашому сайті, і ви зможете ознайомитися з нею, клікнувши на закладку «Теплиці ціна».

Якщо ж після ознайомлення з матеріалами, поданими на нашому сайті, у вас залишаться питання, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів з продажу, зателефонувавши їм або написавши. Ви отримаєте більш повну відповідь на ваші запитання: яка ціна на теплиці, як придбати теплицю в вашому регіоні, як купити теплицю в розстрочку і на багато інших питань

Клієнти, які хочуть купити теплицю в Києві, можуть не тільки зателефонувати нам, але і приїхати на нашу виставку, для ознайомлення з різними моделями теплиць і їх модифікаціями. Ціна на теплицю може змінюватися в великому діапазоні значень, так як теплиці можуть мати більш-менш дороге покриття, різні габаритні розміри каркасів, та й каркаси можуть виготовлятися з різного сортаменту. Приїхавши до нас в офіс, або відвідавши виставку наших теплиць, ви побачите і навіть помацати теплицю, яку ви хочете купити. Чи зможете оцінити різницю між тепличної плівкою і стільниковим полікарбонатом. Порівняти між собою полікарбонат різної товщини, щоб на власному практичному досвіді побачити, чому ціна на теплицю може бути більше або менше в разі застосування різних видів каркасів і покриттів.

теплиця весняна в збірці теплиця весняна легка збірка теплиця весняна каркас

Але якщо ви проживаєте в іншому місту або регіоні, то не варто засмучуватися. Протягом довгих років, практично з моменту організації нашого підприємства в далекому вже 2009 році, ми налагодили роботу з будь-яким регіоном, з будь-яким населеним пунктом України.

Купити теплицю, перебуваючи на заході, сході, півночі чи півдні нашої країни так само просто, як якщо б ви перебували в Києві. Вам потрібно тільки визначитися яка ціна на теплицю вас влаштує, вибрати модель в ціновому діапазоні, який для вас прийнятний, і домовитися про спосіб оплати і доставки. Довгі роки ми працюємо з логістичними компаніями володіють власним транспортом, і такими, що відповідають за якість перевезення товару на 100%. Крім того вони досконально вивчили питання перевезення як каркасів теплиці так і стільникового полікарбонату. Так що псування товару виключається повністю. Навіть якщо ви перебуваєте в куточку нашої країни віддаленої від жвавих магістралей, ми все одно знайдемо спосіб привезти до вас теплицю. Якщо ж у вас є перевага отримувати товари поштою, ми можемо вислати куплену вами теплицю на вказане вами поштове відділення. (Благо служб доставки зараз дуже багато і їх філії знаходяться практично в кожному населеному пункті).

теплиця весняна

Якщо ви побоюєтеся за ваші гроші, то ми з радістю перешлемо вам вашу теплицю без оплати, а ви розрахуєтеся за допомогою послуги «накладений платіж», тільки тоді коли побачите вашу теплицю і переконайтеся в її якості.

Крім того у нашого підприємства є багато дилерів, перевірених роками і тисячами успішно поставлених клієнтам теплиць. Вони не тільки зможуть поставити вам будь-яку теплицю з модельного ряду, виробленого нашим підприємством, а й надати послугу в її монтажі і накриття стільниковим полікарбонатом. Ось назви теплиць вироблених нашим підприємством: «Весняна», «Люкс», «Норд», «Гроу», «Сіті», «Веселка», «Стодола». Сміливо купуйте їх у наших дилерів у вашому регіоні. Кожен з наших дилерів володіє вичерпними знаннями за всіма теплицям вироблених нашим заводом, а так само зможе проконсультувати вас з питань, вирощування рослин і збору врожаю.

Пам'ятайте, купуючи нашу теплицю, ви так само отримуєте «бонус» з гарного настрою, здоров'я і тільки позитивних емоцій. Адже свіжі екологічно чисті овочі у вашому раціоні, помножені на фізичні вправ на свіжому повітрі при роботі в теплиці - це якраз те, що потрібно для вашого здоров'я і довголіття, а значить щастя.

Удачі вам, хороших покупок, і, звичайно ж, багатих врожаїв в будь-яку погоду.

Щиро ваш - Київський завод збірних теплиць - «Теплиця Люкс».назад   -   на головну