головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
унікальний полікарбонат Greenhouse Nano

Де купити теплицю «Весняна».


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

У цій статті ми якраз і розповімо вам про вартість теплиць і про те, як ви зможете купити теплицю, замовити її доставку, а при необхідності і установку.


Зима 2019/2020 року, так і не розпочавшись, поступово наближається до кінця. Напевно, будуть ще й сніг і морози, але дні стають довшими і все менше і менше залишається часу до 1 березня. І не дивно, що з кожним днем ​​ми отримуємо все більше і більше дзвінків і листів з питаннями «Де купити теплицю?» І «Скільки коштує теплиця?». А це найвірніший ознака того що весна не за горами.


Купити теплицю на Київському заводі збірних теплиць - це правильне рішення, і швидше за все ви його взяли не спонтанно, а досконально вивчивши всі моделі наших теплиць, їх фотографії і технічні параметри. Кількість моделей дачних теплиць і чисельність реалізованих проектів по установки фермерських теплиць, говорить сама за себе. Ви маєте справу з професіоналами. Ціна на весь модельний радий теплиць вказана на нашому сайті, і ви зможете ознайомитися з нею, клікнувши на закладку «Теплиці ціна».

Якщо ж після ознайомлення з матеріалами, поданими на нашому сайті, у вас залишаться питання, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів з продажу, зателефонувавши їм або написавши. Ви отримаєте більш повну відповідь на ваші запитання: яка ціна на теплиці, як придбати теплицю в вашому регіоні, як купити теплицю в розстрочку і на багато інших питань

Клієнти, які хочуть купити теплицю в Києві, можуть не тільки зателефонувати нам, але і приїхати на нашу виставку, для ознайомлення з різними моделями теплиць і їх модифікаціями. Ціна на теплицю може змінюватися в великому діапазоні значень, так як теплиці можуть мати більш-менш дороге покриття, різні габаритні розміри каркасів, та й каркаси можуть виготовлятися з різного сортаменту. Приїхавши до нас в офіс, або відвідавши виставку наших теплиць, ви побачите і навіть помацати теплицю, яку ви хочете купити. Чи зможете оцінити різницю між тепличної плівкою і стільниковим полікарбонатом. Порівняти між собою полікарбонат різної товщини, щоб на власному практичному досвіді побачити, чому ціна на теплицю може бути більше або менше в разі застосування різних видів каркасів і покриттів.

теплиця весняна в збірці теплиця весняна легка збірка теплиця весняна каркас

Але якщо ви проживаєте в іншому місту або регіоні, то не варто засмучуватися. Протягом довгих років, практично з моменту організації нашого підприємства в далекому вже 2009 році, ми налагодили роботу з будь-яким регіоном, з будь-яким населеним пунктом України.

Купити теплицю, перебуваючи на заході, сході, півночі чи півдні нашої країни так само просто, як якщо б ви перебували в Києві. Вам потрібно тільки визначитися яка ціна на теплицю вас влаштує, вибрати модель в ціновому діапазоні, який для вас прийнятний, і домовитися про спосіб оплати і доставки. Довгі роки ми працюємо з логістичними компаніями володіють власним транспортом, і такими, що відповідають за якість перевезення товару на 100%. Крім того вони досконально вивчили питання перевезення як каркасів теплиці так і стільникового полікарбонату. Так що псування товару виключається повністю. Навіть якщо ви перебуваєте в куточку нашої країни віддаленої від жвавих магістралей, ми все одно знайдемо спосіб привезти до вас теплицю. Якщо ж у вас є перевага отримувати товари поштою, ми можемо вислати куплену вами теплицю на вказане вами поштове відділення. (Благо служб доставки зараз дуже багато і їх філії знаходяться практично в кожному населеному пункті).

теплиця весняна

Якщо ви побоюєтеся за ваші гроші, то ми з радістю перешлемо вам вашу теплицю без оплати, а ви розрахуєтеся за допомогою послуги «накладений платіж», тільки тоді коли побачите вашу теплицю і переконайтеся в її якості.

Крім того у нашого підприємства є багато дилерів, перевірених роками і тисячами успішно поставлених клієнтам теплиць. Вони не тільки зможуть поставити вам будь-яку теплицю з модельного ряду, виробленого нашим підприємством, а й надати послугу в її монтажі і накриття стільниковим полікарбонатом. Ось назви теплиць вироблених нашим підприємством: «Весняна», «Люкс», «Норд», «Гроу», «Сіті», «Веселка», «Стодола». Сміливо купуйте їх у наших дилерів у вашому регіоні. Кожен з наших дилерів володіє вичерпними знаннями за всіма теплицям вироблених нашим заводом, а так само зможе проконсультувати вас з питань, вирощування рослин і збору врожаю.

Пам'ятайте, купуючи нашу теплицю, ви так само отримуєте «бонус» з гарного настрою, здоров'я і тільки позитивних емоцій. Адже свіжі екологічно чисті овочі у вашому раціоні, помножені на фізичні вправ на свіжому повітрі при роботі в теплиці - це якраз те, що потрібно для вашого здоров'я і довголіття, а значить щастя.

Удачі вам, хороших покупок, і, звичайно ж, багатих врожаїв в будь-яку погоду.

Щиро ваш - Київський завод збірних теплиць - «Теплиця Люкс».назад   -   на головну