головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці

Яким вимогам повинна відповідати дачні теплиця, і чому теплиця «Весняна» підходить якнайкраще.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Плануючи покупку теплиці, ми заздалегідь уявляємо, для яких цілей нам потрібна теплиця, де ми її хочемо поставити.


Плануючи придбання теплиці, ми заздалегідь уявляємо, що ми хочемо отримати, для яких цілей нам потрібна теплиця, де ми її хочемо поставити і яку суму грошей можемо дозволити виділити на цю покупку. За часів наших економічних реалій, а тим більше з огляду на, що дачні теплиці часто набувають пенсіонери, питання ціни покупки виходить на перший план. Але ж є правило - Якщо немає нічого дешевшого, значить і гірше вже немає нічого. А поганий товар, швидше за все і прослужить то недовго, і швидше за все запитом покупця не буде відповідати. Тому питання дешевих теплиць потрібно зняти з порядку денного, тим більше якщо продавець показує тільки сильні сторони і зовсім не згадує про слабких. При цьому придбання дуже дорогих теплиць теж не доцільно так як вони швидше будуть виступати як прикраса земельної ділянки, а не як практичне спорудження для отримання ранніх урожаїв і збереження ваших рослин від можливих літніх катаклізмів. Але є ряд вимог, яким дачні теплиця точно повинна відповідати. Перерахуємо їх. Дачна теплиця повинна бути міцною, інакше як вона вистоїть під зимовими снігопадами, які останніми роками через зміни клімату змістилися ближче до березня, а то і квітня місяць, тобто коли їх ніхто і не чекає. До того ж дачні теплиця повинна бути виготовлена ​​з матеріалу, який не боїться корозії, так як в теплиці підвищена вологість, а значить корозійна обстановка, м'яко кажучи, не сприятлива. Дачні теплиці, як правило, використовуються в весняний час, коли сильні морози вже немає, але можливі невеликі заморозки на ґрунті в нічні години і рано вранці. Тому теплиця може бути прихована як матеріалом з низькою так середньої теплопровідністю. Таким критеріям відповідають стільниковий полікарбонат і плівка, але не як не скло. Кожен з нас хоча б раз у житті мав справу зі склом, і пам'ятає наскільки воно важке, не дивлячись на уявну через прозорості невагомість. І ми знаємо, чим матеріал важче, тим він відповідно щільніше, а чим вище щільність матеріалу, тим у нього вище теплопровідність, що в нашому випадку погано, а не добре. Дачна теплиця повинна легко збиратися, так як не у всіх покупців є можливість замовити послугу з монтажу теплиці, а в окремих випадках теплиці встановлюються у віддалених регіонах вартість проїзду до яких бригади монтажників може обійтися як вартість самої теплиці. З огляду на те що теплиці - це не капітальні споруди, вони повинні мати можливість швидкого демонтажу та перенесення на нове місце, в разі якщо ви вирішили перепланувати ваш дачну ділянку, або переставити теплицю на більш родючий грунт.

Отже, ми виділили основні критерії, яким повинна відповідати дачні теплиця.

Повторимо їх:

Список, звичайно ж, не повний, але це основні чинники, на які варто звертати увагу при придбанні дачної теплиці.

У попередній статті ми почали розповідати про новинку нашого виробництва, моделі 2020 року, теплиці «Весняна». А зараз подивися, наскільки вона відповідає критеріям, які ми визначили як ключові при виборі теплиці для вашої ділянки.

Вартість теплиці. При розробці теплиці «Весняна» перед колективом Київського заводу збірних теплиць ставилося завдання - нова теплиця повинна бути доступна для сімей пенсіонерів, і людей з низьким достатком. Що б теплиця, не стала матеріальної тягарем, а навпаки економила сімейний бюджет, приносячи ранні овочі та зелень. Проаналізувавши конструктив дачних теплиць, які завод виробляв останні роки, а найголовніше досвід їх експлуатації, було прийнято рішення при виробництві нової моделі теплиці використовувати оцинковану профільну трубу зі стінкою меншої товщини. І тим самим заощадити на вартість сировини. Крім цього було прийнято рішення відмовитися від спеціальних кріпильних елементів, що до того ж дозволило дещо скоротити витрати на металовироби використовувані при складанні каркаса теплиці.

Міцність теплиці. Прочитавши вишенаписанное, ви, напевно, скажете, що всі зміни, напевно, призвели до зменшення міцності каркаса теплиці. Але помилитеся. Тому що при конструюванні теплиці «Весняна» були застосовані нові способи, які дозволили зробити каркас теплиці надійним і довговічним. По-перше, ми відмовилися від складових дуг теплиці, що складаються з арок і стійок, а застосували цільні арки, тим самим забравши слабкі місця в сполученнях елементів, які раніше були посилені дорогими хомутами. Крім того ми стали робити суцільнозварні торці, які беруть на себе велику частку від розподіленого навантаження всього купола теплиці. Таким чином, теплиця «Весняна» ставши дешевше, ніж давно стала класикою, теплиця «Люкс», зберегла її міцність і надійність.

До корозії каркас. Цей пункт було виконати дуже просто. Ми завжди звертали і звертаємо увагу наших шановних клієнтів, що ми робимо і будемо робити теплиці тільки з гарячеоцінкованной стали. Так і при виробництві теплиці «Весняна» застосовується гарячеоцинкований профільна труба 20 х 20 мм.

Низька теплопровідність - висока світлопроникність. Каркас теплиці «Весняна» універсальний багато в чому, про що ви ще дізнаєтеся з наступних статей. Зараз зупинимося на тому, що каркас теплиці «Весняна» можна покрити як стільниковим полікарбонатом, так і тепличної плівкою, що цілком відповідає вимогам, що пред'являються не тільки до весняних, але і до зимових теплицях.

Легкість збірки. Це питання актуальне для покупців, для яких дорого або з інших причин неможливо замовити послуги по збірці теплиці. Теплиця «Весняна» збирається дуже легко. По суті, вам потрібно мати тільки викрутку і гайковий ключ на 13-ть. Звичайно, бажано мати рулетку, і будівельний рівень, але не обов'язково хоча ці мирителя є практично на всіх дачних ділянках. Для покриття теплиці «Весняна» плівкою або стільниковим полікарбонатом буде досить будівельного ножа або ножиць (у випадку з плівкою) і шуруповерта або дрилі, з битою М8 під покрівельний самонарезающий шуруп. Варто зазначити що в комплекті поставки є докладна інструкція по установці теплиці, а сам процес не займе у вас більше 3-4 годин. Як кажуть від «А» до «Я».

Мобільність теплиці. Дачники непосиди їм всього мало і завжди хочеться більшого. Те посадити новий чагарник, який радять сусіди, то скласти декоративну гірку, то поставити батут для внучат. Тому дуже важливо, що б теплицю без праці можна було перенести з місця на місце. Теплиця «Весняна» володіємо жорсткі каркасів і невеликою вагою. Двоє чоловіків вільно можуть перенести теплицю «Весняну» навіть покриту стільниковим полікарбонатом з місця на місце. Заздалегідь потрібно відкріпити опорні елементи від підстави, а потім при установці теплиці на новому місці встановити теплицю на опорні елементи і закріпити їх на новому підставі будь то бетон, брус або просто грунт. У разі, коли є необхідність перемістити теплицю на іншу ділянку, потрібно повністю демонтувати покриття розібрати каркас і весь процес складання зробити заново на новій ділянці.

Прочитавши цю статтю, ви дізналися, чому теплиця «Весняна» - найкраща теплиця для вашої дачі.

У наступній статті ми розповімо вам про особливості висаджування розсади в теплицях.

А поки ми прощаємося з вами і бажаємо багатого врожаю в будь-яку погоду.


назад   -   на главную