поликарбонат для теплиц
посмотреть фото теплиц
цены и наличие


головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
теплиці фермерські
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ

Фермерські теплиці

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (063) 714-53-00

Фермерські теплиці – комерційні теплиці для бізнесу


Подивитися презентацію про теплиці - плівкових тунелях у форматі PDF з фото і схемами, Ви можете на сторінках:


Теплиці фермерські багатофункціональні TLF 9600 Монблан із теплозбережуючим двошаровим покриттям виробництва підприємства Теплиця Люкс


Теплиці розраховані на цілорічну експлуатацію в усіх кліматичних регіонах України. Каркас теплиці виробляється із труби оцинкованої з цинковим покриттям не менше 275 г/кв.м. Стандартна довжина теплиць 32 метра, 44 метра, 50 метрів.

 • Ширина теплиць 9,6м, висота 4,8м

 • Можливість блокування теплиць

 • Міцність на основі згідно ГОСТу

 • Каркас із гарячеоцинкованої труби

 • Вертикальні стіни висотою 2000мм

 • Теплозбереження – 2-шарова плівка з накачуванням

 • Верхнє, фронтальне, бокове провітрювання

 • Можливість цілорічного використання

 • Комплектація грецькою 10-ти сезонною плівкою

 • Доставка у будь-яку точку України

 • Послуги з монтажу і демонтажу

 • Гарантія, сервіс, супроводження

 • Системи поливу, досвітки, вентилювання

 • фермерські теплиці фермерські теплиці

  В теплицях серій TLF 9600 Монблан та TLF 6000 Олан наші покупці вирощують: томати, огірок, перець, зелень, салат, виноград, саджанці хвойних і декоративних культур, культури у горщиках; їх застосовують для організації ландшафтних центрів.


  фермерські теплиці фермерські теплиці українафермерські теплиці  Компоненти вартості теплиці

  Вартість, грн.

  Каркас із труби оцинкованої (275 г/кв.м)

  215,0 грн/м.кв

  Каркас із труби оцинкованої (100 г/кв.м)

  207,0 грн/м.кв

  Комплект плівки двошарової (150 мкн, 10 сезонів) з накачуванням і кліпсом

  110,0 грн/м.кв

  Комплект плівки одношарової (150 мкн, 5 сезонів) з кліпсом

  67,0 грн/м.кв

  Сотовий полікарбонат із комплектуючими та кріпленням

  15 грн/м.кв

  Послуги з монтажу каркасу і укриттям плівкою

  40 грн/м.кв

  Доставка по Україні

  6,0 грн/км

  Постачання зі складу готової продукції протягом 7 робочих днів.

  «ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС» – 8 РОКІВ ПРАЦІ НА РИНКУ ФЕРМЕРСЬКИХ, ДАЧНИХ, ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТЕПЛИЦЬ

  Якщо Ви вже бажаєте придбати теплиці відмінної якості - телефонуйте менеджерам до офісу!
  Опис конструкції плівкових теплиць серії TLF


  Теплиці серії TLF розраховані на експлуатацію в усіх кліматичних зонах України. Також допускається експлуатація теплиць у більшості кліматических зон Казахстану, Грузії, Азербайджану.

  Збірно-розбірна конструкція плівкових теплиць забезпечує доставку до місця монтажа будь-яким видом транспорту, швидкий монтаж конструкції, а також швидкий демонтаж у випадку необхідності переміщення теплиці на нове місце.

  У комплекті з теплицями додається детальна інструкція щодо збирання і монтажу. У разі необхідності можливі консультації по телефону або виїзд наших спеціалістів для монтажу чи шефмонтажу.

  Стійки теплиці – вироблені із труби оцинкованої діаметром 60 мм (Zn – 250). Стійки теплиці розташовуються на відстані 2,0 м або 2,5 м одна від одної.

  Ферми теплиці розташовуються на відстані 2,0 м або 2,5 м. Верхні пояси ферм вироблені із труби оцинкованої діаметром 60 мм (Zn – 250). Нижні пояси ферм виконані з труби оцинкованої діаметром 45 мм (Zn – 250). Зв’язки між верхнім та нижнім поясами ферм вироблені із труби оцинкованої діаметром 32 мм (Zn – 250).

  Торцеві ферми теплиці виконані із трубы оцинкованої 40х40х2 мм

  Хрестові зв’язки – вироблені із труби оцинкованої діаметром 32 мм (Zn – 250). Хрестові зв’язки монтуються по краям теплиці, а також в центральному прольоті.

  Двері, ворота. (Обшиваються сотовим полікарбонатом). Стандартні габарити дверей – 1,0 х 2,1 м (можлива комплектація двома торцевими дверями). Стандартні габарити воріт – 3,0 х 2,1 м (можлива комплектація двома торцевими воротами).

  Вентиляція фронтальна – дві фрамуги розміром 6.0 х 2.0 м з ручним приводом. Виконані із труби оцинкованої 30х30х2 мм. Фрамуги обшиваються сотовим полікарбонатом.

  Вентиляція бокова – поставляеться як опція. Маховик і вал для намотування плівки на висоту до метра з кожної довгої сторони теплиці. Привід ручний. Верхня – поставляється як опція. Привід електромеханічний.

  Накриття - Плівка в один або два шара. Товщина 150 мкм (150 мкм х 2). UV – захист – 10 сезонів.

  Кріплення плівки - Кліпс пластиковий, або система «зиг-заг» з алюмінієвим профілем.

  Елементи кріплення і з’єднання. Мають спеціальне цинкове або інше антикорозійне покриття. Поставляються у спеціальному пакеті, з детальною специфікацією та описом за місцями застосування.

  Система накачування. Вентилятор електричний, гофровані шланги, елементы кріплення і з’єднання.
  *****
  Фермерскі теплиці під полікарбонат і плівку від виробника будь-яких форм і розмірів


  Одним з напрямків діяльності підприємства «Теплиця Люкс» є виробництво теплиць для фермерських господарств і підприємців, що займаються вирощуванням овосів, квітів і зелені.

  Фермерські теплиці нашого виробництва поділяються на два типи:

  • теплиці цілорічного використання з покриттям із сотового полікарбонату;
  • весняно-осінні теплиці з покриттям із тепличної плівки.


  Плівочні теплиці - тунелі «Таврія Люкс»


  фермерские теплицы Таврия фермерские теплицы под пленку теплицы фермерские
  фермерские теплицы киев фермерские теплицы киев фермерские теплицы киев
  фермерские теплицы киев фермерские теплицы киев фермерские теплицы киев
  фермерские теплицы киев фермерские теплицы киев фермерские теплицы киев

  Даний тип теплиць підприємства «Теплиця Люкс» призначений для весняно – осіннього використання в південних областях України, і не передбачає зимове використання з системами опалення.

  Відмінною особливістю плівкових тунелів «Таврія Люкс» є швидкість монтажу та демонтажу, низька ціна, довговічність і висока ефективність використання. Для виготовлення несучих арок тунелів застосовується труба кругла діаметром 57 мм та більше, оцинкована або чорна.

  Тунелі не потребують фундамента. Опорні елементы забурюются в землю, що скорочує час монтажу і значно знижує капитальні витрати на встановлення теплиць. Вартість каркасу плівкових тунелів «Таврия Люкс» - від 130 до 200 грн. за кв.м, в залежності від способу доставки матеріалів, участі сторін в процесі монтажу і якості укривного матеріалу.


  Фермерські теплиці під замовлення, за індивідуальними проектами


  теплицы фермерские киев фермерские теплицы под заказ теплицы фермерские
  фермерские теплицы в киеве теплицы фермерские фермерские теплицы стоимость

  Окрім стандартних теплиць, підприємство «Теплиця Люкс» виготовляє також індивідуальні теплиці під замовлення, з урахуванням усіх потреб і побажань клієнта.

  Теплиці, виготовлені під замовлення, можуть мати арочну форму (так само як і стандартні теплиці), а також можуть мати скатну або ломану конфігурацію покрівлі. Габаритні розміри даного типу теплиць визначає замовник, без прив’язки до стандартних габаритів.

  У більшості випадків матеріалом для виготовлення каркасу теплиці, розробленої індивідуально, є труба профільна оцинкована, перетином 40х40 мм, 40х20 мм, 20х20 мм та ін. Найчастіше за все фермерські теплиці, що розробляються спільно із замовником, оснащуються всіма системами по створенню мікроклімату (опалення, вентиляція, полив, досвітка і т.ін.)

  Під час проектування і виробництва індивідуальних теплиць ведеться кропітка спільна робота виробника і замовника, що передбачає узгодження технічного завдання, підбір мікроклімату і технології вирощування культур. Вартість теплиць, що виготовляються за індивідуальними проектами, прораховується окремо, після заповнення замовником опитувального аркуша і детального узгодження технічного завдання.


  Теплиці «Фермерська Люкс»


  фермерские теплицы фермерские теплицы Люкс теплицы фермерские

  Особливо хотілося б звернути Вашу увагу на новинку 2013-2014 років, фермерську теплицю для цілорічного використання «Фермерська Люкс». Основою каркаса теплиці є спеціальний оцинкований профіль шириною 94 мм. і висотою 45 мм. Теплиці виготовляються шириною 5,0 м., 6,0 м. І 7,5 метрів. Довжина теплиць починається від 10,5 метрів, і більше, з кратністю удлиняющих секцій рівний 2,1 м. (12,6 м., 14,7 м., 16,8 м ... .. 42,0 м., 44, 1 м. і т.д.)

  Всі елементи теплиці упаковані в окремі пачки, вагою не більше 30 кг., які легко переміщати і транспортувати. Каркас теплиці компактний і може бути переданий у будь-яке місто України, в якому є відділення транспортних підприємств («Інтайм», «Нова пошта», «Делівері» і т.д.)

  Збірка теплиці не вимагає спеціальних навичок і спеціалізованих інструментів. Шуруповерт, дриль, електролобзик, набір ключів і викруток - це все що потрібно для складання теплиці. Пара - трійка днів і «Фермерська Люкс» красується на вашій ділянці, готова до висадки розсади або посіву насіння.

  В якості покриття теплиці «Фермерська Люкс» виступає стільниковий полікарбонат товщиною від 4 мм. до 10 мм. При цілорічному використанні та опаленні теплиці, рекомендується ставити полікарбонат товщиною не менше 8 мм. Вартість теплиці залежить від товщини і марки поставляється полікарбонату і знаходиться в межах 420 - 520 грн. / М.кв.  назад   -   на главную

  2009 - 2018 © Теплица Люкс