головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
Теплиці від виробника

Теплиці промислові для бізнесу


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Промислові теплиці в Києві і Україні для виробництва сільськогосподарської продукції


опалення промислових теплицьОзнакомитися з системою опалення промислових теплиць від компанії Теплиця Люкс ( Зниження витрат на опалення - 200% )

Ви можете на сторінці: ПРОМИСЛОВЕ ОПАЛЕННЯ ТЕПЛИЦЬ


Теплиці промислові для бизнесу від завода-виробника

Промислові теплиці, окрім вирощування овочевих, ягідних і квіткових культур, також виконують функцію зберігання, сортування, пакування, а часом і переробки продукції, що вирощується. У зв’язку з цим дуже важливою є грамотно побудована логістика процесу, що дозволяє своєчасно отримувати запланованный врожай, обробляти його і відвантажувати кінцевому споживачеві.


теплиці промислові теплиці промислові теплиці промислові


До тепличних виробничих комплексів, окрім безпосередньо промислових теплиць, входять такі будівлі і споруди: енергопункт (котельня), електрична підстанція, холодильні камеры, складські приміщення, блок інвентаря, будівля для зберігання і приготування підкормки, адміністративні будівля, гараж для автомобілів і техніки і т. п. Створення рентабельного тепличного комплексу починається з розробки проекту, в якому приймають участь на рівних агрономи і архітектори, хіміки і селекціонери.


теплиці промислові теплиці промислові теплиці промислові


Безсумнівно, всіх замовників цікавить питання ціни. Змушені розчарувати Вас, шановні відвідувачі сайту - тут Ви не знайдете цін на наші промислові теплиці та обладнання. Кожна індустріальна промислова теплиця для виробництва - унікальна, і її вартість залежить від величезної кількості чинників - конструкції теплиці, площі, конфігурації, регіону будівництва, технології вирощування, поточних цін на метал та інші матеріали. Щоб визначити вартість Вашого проекту, зв'яжіться з нами. І вже після прорахунку кошторису, ви зможете зібрати кошти і за обґрунтовану в документах ціну купити теплиці для бізнесу.


теплиці промислові теплиці промислові теплиці промислові