головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
Теплиці від виробника

Теплиці промислові для бізнесу


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Промислові теплиці в Києві і Україні для виробництва сільськогосподарської продукції


опалення промислових теплицьОзнакомитися з системою опалення промислових теплиць від компанії Теплиця Люкс ( Зниження витрат на опалення - 200% )

Ви можете на сторінці: ПРОМИСЛОВЕ ОПАЛЕННЯ ТЕПЛИЦЬ


Теплиці промислові для бизнесу від завода-виробника

Промислові теплиці, окрім вирощування овочевих, ягідних і квіткових культур, також виконують функцію зберігання, сортування, пакування, а часом і переробки продукції, що вирощується. У зв’язку з цим дуже важливою є грамотно побудована логістика процесу, що дозволяє своєчасно отримувати запланованный врожай, обробляти його і відвантажувати кінцевому споживачеві.


теплиці промислові теплиці промислові теплиці промислові


До тепличних виробничих комплексів, окрім безпосередньо промислових теплиць, входять такі будівлі і споруди: енергопункт (котельня), електрична підстанція, холодильні камеры, складські приміщення, блок інвентаря, будівля для зберігання і приготування підкормки, адміністративні будівля, гараж для автомобілів і техніки і т. п. Створення рентабельного тепличного комплексу починається з розробки проекту, в якому приймають участь на рівних агрономи і архітектори, хіміки і селекціонери.


теплиці промислові теплиці промислові теплиці промислові


Безсумнівно, всіх замовників цікавить питання ціни. Змушені розчарувати Вас, шановні відвідувачі сайту - тут Ви не знайдете цін на наші промислові теплиці та обладнання. Кожна індустріальна промислова теплиця для виробництва - унікальна, і її вартість залежить від величезної кількості чинників - конструкції теплиці, площі, конфігурації, регіону будівництва, технології вирощування, поточних цін на метал та інші матеріали. Щоб визначити вартість Вашого проекту, зв'яжіться з нами. І вже після прорахунку кошторису, ви зможете зібрати кошти і за обґрунтовану в документах ціну купити теплиці для бізнесу.


теплиці промислові теплиці промислові теплиці промислові