головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
Теплиця Люкс дачна

дачна теплиця козачка

Теплиця Козачка


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50


Компактна для перевезення, міцна для снігу і легка для гаманця.


теплиця козачка

Прайс - листУ 2018 році наше підприємство приступило до серійного виробництва дачної теплиці «КОЗАЧКА» , розробка якої була розпочата взимку 2017 року і кілька пілотних моделей теплиці проходили випробування і допрацьовувалися в період з лютого 2017 року по грудень 2017 року.

При постановці завдання було два ключових умови. Перше - теплиця повинна бути стійкою до снігових і вітрових навантажень будь-кліматичної зони України і при цьому її вартість для кінцевого споживача повинна бути нижче, ніж на аналоги, що володіють тими ж геометричними характеристиками. При цьому завдання ускладнювалася від того, що було потрібно забезпечити мінімальний транспортний габарит, щоб економія на теплиці не "компенсувалася» необґрунтовано великими транспортними витратами на доставку її до кінцевого споживача. Найчастіше люди із середнім рівнем достатку воліють проводити збірку придбаних конструкцій самостійно, будь то новий шафа або нова теплиця. Тому завдання ускладнилася ще більше. І в цілому формулювалася в такий спосіб.

ПОТРІБНО СТВОРИТИ НЕДОРОГУ, НАДІЙНУ ТЕПЛИЦЮ, ЯКУ МОЖНА БУЛО Б НЕ ДОРОГО ВІДПРАВИТИ В БУДЬ-ЯКУ ТОЧКУ КРАЇНИ І ПРИ ЦЬОМУ, ЩОБ ПОКУПЕЦЬ БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗМІГ ЗІБРАТИ ЇЇ НЕ ВОЛОДІЮЧИ СПЕЦІАЛЬНИМ ІНСТРУМЕНТОМ.

Як же ми вирішували це завдання з великою кількістю невідомих.

Розповімо все по порядку.

При виборі матеріалу для каркаса теплиці ми спочатку не розглядали незахищену сталь, пластик або алюміній. (Про недоцільність використання цих матеріалів для теплиць ми досить багато розповідали в спеціальних статтях на нашому сайті і спеціалізованих агро-порталах). Як завжди наш вибір зупинився на горячеоцинкованной профільної трубі із замкнутим контуром. Такого терміну немає, але ми змушені ввести його в ужиток, так як ряд недбайливих виробників теплиць трубою називають те, що трубою не є за визначенням, а являє собою П-подібний профіль, або загин металу з розірваної стороною. Це погано. Чому? Детально про це ви можете прочитати тут  - https://teplitca.com.ua/pros-cons-summer-greenhouses-ukraine1.html.

Але це ми трохи відволіклися. Повертаємось до теми нашої розповіді - теплиці «КОЗАЧКА».


теплиця, козачка, kozachka, новинка, дачна, для дачі, київ, україна, купити

Довго розглядаючи різні перетину оцинкованої труби, і проводячи консультації з нашими добрими партнерами - заводами виробниками профільної труби, ми вирішили поекспериментувати і застосувати перетин труби, яке ми раніше не застосовували у виробництві дачних теплиць, а саме трубу з перетином 15х15 мм. Ми йшли на певний ризик, зменшуючи перетин труби практично на 25%. Але це було того варте. Ми могли знизити металоємність теплиці і тим самим знизити роздрібну ціну, і тим самим виконати перша вимога поставленого завдання. Але важливо було зберегти жорсткість каркаса і не знизити його здатність чинити опір снігового і вітрового навантаження. Було випробувано багато способів забезпечити жорсткість об'ємного каркаса. Всі вони були гарні, але трудомісткість виробничого процесу по їх виконанню збільшувала вартість на теплицю в цілому, приводячи до нуля всю досягнуту до цього економію. Лише один спосіб давав необхідний результат - шипове з'єднання ключових вузлових з'єднань теплиці. Йдеться про сполученні стійок і арок, про місця кріплення стійок до нижньої обв'язки теплиці, а також про сполученні нижніх прогонів в кутах теплиці. І ми довели цей спосіб до ідеалу, знайшовши потрібне співвідношення довжини шипа до довжини з'єднуються їм елементів. Каркас став жорстким. Було виконано друге з поставлених умов.

Надихнувшись досягнутим результатом, ми перейшли до вирішення наступного завдання, задачі мінімізації транспортного габариту і зменшення кількості місць. Довго розповідати про всіх спроб «впихнути невпіхуемое» ми не будемо, розповімо лише про результат. Найбільш популярні розміри теплиць 3х4 і 3х6 метрів тепер стали поставлятися в двох пачках. І це при тому, що все кріплення і фурнітура не посідали окреме місце, а були включені в одне з двох транспортних місць. Це була перемога! Теплиця стала компактна і дуже дешева в пересиланні через служби доставки!

Перейдемо тепер до такого важливого фактору як збірка теплиці. Нам дуже хотілося, щоб теплиця в «КОЗАЧКА» ​​збиралася також просто і швидко, як її старші «сестри-теплиці» «НОРД» і «ЛЮКС», і ми зберегли ту ж класичну схему дверних і кватиркових прорізів, коли замовнику поставляються двері та кватирки не тільки в зібраному вигляді, але і навішені на коробку. При кріпленні прогонів до арок і стійок теплиці ми пішли від дорогих хомутів і стали використовувати куточки, що трохи знизило естетику теплиці, але дозволило ще знизити її вартість.

І ось, коли теплиця «КОЗАЧКА» була практично готова до запуску в дрібносерійне виробництво, стався ще один випадок, який став щасливим для «Козачка» і дуже важливим для садівників-любителів, майбутніх володарів теплиць «КОЗАЧКА». До нас звернулася установа (не називатимемо її імені) з проханням поставити велику кількість недорогих і якісних теплиць з полікарбонатом. Але при цьому максимальний транспортний габарит полікарбонату не повинен був перевищувати 2,1х2,0 м. А як ми знаємо листи полікарбонату мають розмір 2,1х6 м. Завдання на перший погляд була нездійсненна. До того ж скручувати листи в рулон (що часто робиться) і тим самим багаторазово збільшувати обсяг місця не допускалося категорично. Ми усвідомили, що вирішивши це завдання ми позитивно відповімо не тільки на питання нашого оптового покупця, але і на питання тисяч і тисяч клієнтів з усіх куточків країни, які хочуть мати теплицю, але не мають можливості оплатити дорогу поставку листів полікарбонату довжиною 6 метрів. Рішення завдання було складним і одночасно елегантним. Теплиця «КОЗАЧКА» ​​придбала дві додаткові лінії прогонів (всього ж зараз теплиця «КОЗАЧКА» ​​налічує 7 ліній поздовжніх прогонів, включаючи дві лінії прогонів укладаються на підставу). І можливість укладати і стикувати на каркасі теплиці листи полікарбонату з габаритними розмірами 2,1х2,0 м. Тепер, якщо потрібно відправити теплицю в віддалений регіон, куди важко привезти полікарбонат довжиною 6 метрів, або дорого везти об'ємний рулон полікарбонату, ми пропонуємо замовникам комплектацію теплиці форматними листами полікарбонату 2,1х2,0 м і перед відправкою на складі робиться порізка полікарбонату в потрібний розмір. Інструкція на теплицю «КОЗАЧКА» ​​включає в себе інформацію про покриття теплиці листами полікарбонату довжиною як 6, так і 2 метри.

Вот так мы смогли создать недорогую, прочную, компактную, а главное урожайную теплицу. Теплицу «КАЗАЧКА». Пользуйтесь на здоровье!

Ваша «ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС».