головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
будівництво теплиць Україна Київ

Будівництво теплиць Україна Київ

Виготовлення та будівництво теплиць в Києві і Україні


Дизайн-пропозиція по будівництву типовий теплиці під стільниковий полікарбонат


будівництво теплиць

виготовлення теплиць


ПРОЕКТ ТЕПЛИЦІ


Технологія будівництва теплиць

Каркасом для будівництва теплиць , служить оцинкований омегоподібний профіль, або оцинкована профільна труба. Залежно від габаритних розмірів теплиці, а так же умов її експлуатації, підбирається товщина металу і геометрія перетину профілю.


будівництво теплиць в киеве будівництво теплиць київ виготовлення теплиць київ


Виготовлення дачних теплиць на присадибної території

Дачні теплиці для присадибної території збираються з профілів омегообразного перетину товщиною від 0,5 до 0,7 мм. Ширина таких теплиць 3000 або 4000 мм., При довжині від 4000 мм. до 20 000 мм., і більше.


Виготовлення фермерських і промислових теплиць

Будівництво теплиць для виробництва - особлива тема. Фермерські і промислові теплиці, як правило, збираються з профільних оцинкованих труб з товщиною стінки від 1,2 мм. до 2,0 мм. Перетин таких труб лежить в межах від 20 х 20 мм., До 40 х 40 мм. Омегоподібні профілі, а також профільні труби виготовляються на спеціалізованих прокатних станах, методом холодного профілювання. Якість профілів для теплиць, так само як і якість зібраного каркаса для теплиць, прямо залежать від ступеня зносу прокатних роликів профілегибочні машини.


Виготовлення елементів каркасу теплиць

Виготовлення елементів каркасу теплиць виробляється на механічній дільниці заводу постачальника. Якістю продукції, служить контрольне збирання профілів в єдиний комплекс, на виробничому стенді виробника, що забезпечує якісну стикування профілів між собою, а так же якісний монтаж полікарбонату або тепличної плівки.

Після виготовлення каркаса теплиці, він надходить до місця монтажу в розібраному вигляді. Монтаж теплиці проводиться представниками постачальника, або покупцем самостійно. До комплекту профілів додається детальна інструкція по монтажу і набір металовиробів.