головна Теплиця Люкс Київ
Скидки на теплицы
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплиці відео київ

Відео про теплиці в Україні


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Відеоматеріали з життя компанії Теплиця Люкс


Дачна теплиця Геліос зі сталевої оцинкованої труби


Потужна, красива, призначена для покриття стільниковим полікарбонатом, але за бажанням може бути покрита ПВХ-плівкою.


Дачна теплиця Норд зі сталевої оцинкованої або пофарбованої цілісної труби для приватних володіньМіцність, надійність, професіоналізм – відмінні якості теплиці «НОРД».


НОВИНКА 2020! Найкраща теплиця наступної весни. КУПИ І ПЕРЕКОНАЙСЯ.Теплиця "Весняна" - КРАЩА ЦІНА, - ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ, - НАДІЙНІСТЬ, - СУПЕРЛЕГКА ЗБІРКА


Теплиця «Хуторок» - найкраща фермерська теплицяТеплиця «Хуторок» є оптимальним рішенням для малих і середніх фермерських господарств, поєднуючи в собі низьку вартість і професійний підхід до її виробництва і вибору вихідних матеріалів.


«Люкс-ЕКСПОРТ» - покращений варіант найулюбленішою теплиці українських дачників.Теплиця «Люкс-ЕКСПОРТ» - приклад того як найкраща дачні теплиця, завдяки невеликим доопрацюванням може стати функциональней, практичніше і востребованней.


«Люкс-ЕКСПОРТ» - упаковка, доставка, зборка, установка.Теплиця «Люкс-ЕКСПОРТ» - модель теплиці, яка проектувалася для поставки на експорт і на поточний момент часу практичний інтерес до теплиці проявили ринки Чехії, Болгарії, Словаччини.


Гідропонні модулі в фермерських теплицяхГідропонні модулі від компанії Теплиця Люкс

Гідропонні системи в фермерських і промислових теплицях від компанії Теплиця Люкс. Площа гідропонній теплиці - 240 кв.м.

Компанія Теплиця Люкс приступила до серійного виробництва в Україні гідропонних модулів для фермерських і промислових теплиць.


Компанія Теплиця Люкс на каналі "1 + 1"Теплиця Люкс на каналі 1+1

Пропонуємо Вам подивитись сюжет присвячений теплицям, який вийшов в рубриці «Гаманець» у телевізійній програмі «Сніданок з 1+1». Зйомка теплиці проходила на дачній ділянці в одного з наших замовників. Нажаль в сюжет ввійшло тільки декілька фраз нашого співробітника.

Натомість попередній варіант включав в себе розвернуту консультацію, що до вибору теплиці, покриття, місця встановлення, та таке інше. Але не варто журитися. В будь який час відвідавши наш офіс, чи зателефонувавши нам, Ви зможете получити відповідь на будь які питання, що стосуються теплиць.

А поки що приємного Вам перегляду, та багатого врожаю в будь яку погоду!

Ваша «Теплиця Люкс»!


Встановлення теплиці Люкс 3х10 (як правильно зібрати)Як правильно встановити теплиці Люкс 3х10, доставка, складання, встановлення


Теплиця фермерська TLF-9.6


На відео Теплиця Люкс презентує фермерську теплицю TLF-9.6

Ширина прольоту теплиці - 9,6 метра. Висота теплиці - 4,8 метра. Довжина теплиці - 50 метрів (можливі варіанти довжини 32, 44, 100 і більше метрів).

Каркас теплиці - горяцеоцінкованная труба круглого і прямокутного перерізу діаметром 60 мм і 32 мм і 42 мм.
Двошарова накачувана плівка дає можливість експлуатації теплиці в зимовий період.
Товщина плівки 150 мкм, період експлуатації - 10 сезонів (5 років).


Тимчасове відео в оригіналі без обробки - Теплиця фермерська TLF-9.6Повна інструкція по збірці дачної теплиці люкс 2014Відео-інструкція по збірці нової моделі 2014 дачної теплиці ЛюксВідео показує послідовність монтажу і складання нової моделі 2014 року дачної теплиці Люкс своїми руками, без залучення фахівців.
Автоматична теплиця для приватних володінь
Презентація сучасної україномовної автоматичної теплиці - вегетарій
Відео по збірці садових гойдалок для дачі