головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
промислова гідропоніка в теплицях
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ

Промислова гідропоніка в теплицях

Гідропонні системи в сучасних промислових теплицях для бізнесу в Києві та Україні

выставка гидропонного оборудования связаться со специалистом бизнес план теплицыКомпания ТЕПЛИЦА ЛЮКС осуществляет проектирование систем интенсивного выращивания и осуществляет монтаж гидропонных технологий в теплицах собственного производства и на подготовленных, соответствующих техническим требованиям, площадям заказчиков.


гідропоніка в теплицях

Цей розділ нашого сайту розрахований на бізнесменів, що планують професійно займатися тепличним бізнесом за сучасними технологіями, і на фермерів, що бажають збільшити врожайність на тлі зниження витрат на одиницю одержуваної продукції.

Теплиця Люкс - єдине Українське підприємство, яке пропонує технологію вирощування культур на гідропонних системах: ємкісних, проточних і загального поля.

Пропоновані нами технології гідропоніки дозволяють вирощувати всі види рослин, культивованих в теплицях, отримуючи при цьому врожайність в кілька разів вище у порівнянні з класичною ґрунтовою технологією вирощування.

Якнайшвидший перехід на сучасні інноваційні способи вирощування в поєднанні з використанням високоякісного посадкового матеріалу забезпечить високу конкурентоспроможність вашого бізнесу.


гідропоніка фото гідропоніка фото гідропоніка фото

Що дає гідропоніка?

 • Стабільно високий урожай;
 • 100% підконтрольність процесів, що протікають всередині теплиці;
 • Прискорення або уповільнення дозрівання плодів;
 • Виключення з технологічного процесу таких складових як боротьба з шкідниками та хворобами;
 • Зниження витрат на підготовку та перепідготовку обсягу поживних сумішей.

гідропоніка фото гідропоніка фото гідропоніка фото

Гідропоніка в сучасних теплицях

Беручи до уваги постійний моніторинг ринку тепличних технологій, невпинний діалог з провідними українськими агрономами-тепличниками, представниками зарубіжних компаній, ми можемо сміливо стверджувати, що в змозі запропонувати нашому покупцеві передові знання в області прогресивних технологій споруд захищеного грунту.


гідропоніка фото гідропоніка фото гідропоніка фото

Гідропоніка для бізнесу

Ми тестуємо впроваджувані технології на власній виставкової теплиці. Робота досвідченого агронома і застосування посадкового матеріалу провідних європейських селекційних компаній дають незмінно високий результат. Тому, приїжджаючи до нас за теплицею, ви одночасно отримуєте повний пакет консультацій, який ми називаємо «бізнес під ключ».


гідропоніка фото гідропоніка фото гідропоніка фото

Крім цього, гідропоніка дозволяє:

 • Створення цілих овочевих комбінатів в місцях, обділених культурним грунтовим шаром;
 • Вирощувані культури завжди мають оптимальний режим вологості і температури;
 • Можливість швидкого і багаторазового переходу на вирощування різних культур.

гідропоніка фото гідропоніка фото гідропоніка фото

гідропоніка фото гідропоніка фото

Гідропоніка, як альтернатива вирощування рослин класичним способом, покриває все більший і більший простір. Під простором ми маємо на увазі не тільки території окремих країн, а й цілі континенти, і масиви видів і класів вирощуваних культур, і багато-багато іншого.

Підприємство «Теплиця Люкс» підходить з високим ступенем індивідуальності до кожного з проектів. Залежно від обраної для вирощування культури, сезонності та інших факторів ми підбираємо оптимальну ширину і глибину лотка, розмір сітчастих горщиків, обсяг ємностей-накопичувачів. Так само підбирається живильний розчин, швидкість його циркуляції, додаткове зволоження за допомогою туманоутворювачів (що особливо актуально в літній період).

При проектуванні та реалізації проектів ми використовуємо комплектуючі та системи провідних європейських виробників. Власні виробничі потужності дозволяють виробляти лоткові системи для гідропонних проектів, системи підвісів рослин.

Автоматика, що керує процесом вирощування культур, контролює такі важливі параметри як температурний режим, режим вологості, ступінь освітленості або затінення, здійснює підготовку та циркуляцію живильної суміші, так само проектується і адаптується нашими фахівцями, виходячи з кінцевого завдання.


гидропоника на субстрате гидропоника на субстрате гидропоника на субстрате гидропоника на субстрате

Інженерні системи для гідропоніки:

Крім гідропонних систем, ми пропонуємо також розрахунок, проектування, монтаж та впровадження наступних інженерних систем:

 • система вентиляціі;
 • система поливу;
 • система опалення;
 • система обігріву грунту;
 • система доосвітлення рослин.Подивитися презентацію у форматі PDF з фото, малюнками, схемами та кресленнями Ви можете, перейшовши на сторінку:     Презентація гідропоніки в теплицях


Додаткова інформація у форматі PDF:

Склад і вартість гідропонних системи для вирощування цибулі та зелені
Промислова гідропоніка для вирощування зеленого корму, мікрозелень. Частина 1
Промислова гідропоніка для вирощування зеленого корму, мікрозелень. Частина 2
Гідропонна система глибоководної культури DWC на 4-96 посадочних місць


Предлагаем под ключ европейские технологии выращивания:


связаться со специалистом выставка гидропонного оборудования бизнес план теплицы

назад   -   на головну2009 - 2019 © Теплиця Люкс