головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
комплектующие для производства теплиц
Комплектующие для производства теплиц от компании Теплица Люкс Комплектуючі для виробництва теплиць від компанії Теплиця Люкс greenhouses Ukraine Kiev

Комплектуючі для виробництва теплиць.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Вимоги до якості комплектуючих для теплиць виробництва компанії Теплиця Люкс.


Кілька років дачні теплиці, вироблені на підприємстві «Теплиця Люкс» комплектувалися стільниковим полікарбонатом, що випускається в РФ, Ізраїлі та Німеччині. Ми принципово не поставляли в комплекті з нашими каркасами стільниковий полікарбонат китайського виробництва. І справа не в тому, що ми бойкотуємо товари з Китаю, повірте там дуже багато гідних виробників.


Просто, компанії займаються імпортом полікарбонату з Китаю, цілеспрямовано вимагали від китайських виробників робити полікарбонат малої щільності без захисту від ультрафіолетового випромінювання. Чи варто говорити про те, що листи цього полікарбонату тріскалися при першому граді, і не могли пережити навіть одне літо, чи не помутнілось і не розсипавшись.


Хотілося б особливо відзначити ту упередженість, з якою ми ставимося до постачальників товарів і комплектуючих. І все для того щоб надати покупцеві гарантовано якісний продукт. Перш ніж почати продаж товару в роздріб ми проводимо свої внутрішні експерименти, як з залученням спеціалізованих лабораторій, так і досвідченим шляхом ставлячи нову продукцію на свої тестові, виставкові зразки. Це стосується і стільникового полікарбонату і тепличної плівки і інженерних систем, а так само всіх інших комплектуючих і супутніх матеріалів.


Якщо існує якийсь товар або послуга , то обов'язково знайдуться люди, які захочуть, щоб у них все було найкращої якості, найдорожче, а головне ті таке як у всіх. Чи варто звинувачувати їх у цьому? Звичайно ж ні. Якби не вони то не було шедеврів архітектури, автомобілебудування, високої моди і так далі. У випадку з теплицями все виявилося так само. І в цьому ми переконалися в перші ж місяці, як тільки задекларували себе як виробника теплиць.


Ми тільки-тільки освоювали виробництво дачних теплиць , відточували технологію, експериментували з сировиною і конфігурацією, а на нас вже припав шквал дзвінків і запитів по нестандартним теплицям виготовлених за індивідуальними проектами. До того ж ситуація ускладнювалася ще й тим, що практично кожен покупець хотів щоб теплиця була цілорічного використання, тобто мала обігрів, освітлення, полив і інші системи життєзабезпечення. І парадокс. Ніхто на ринку не міг запропонувати нічого навіть близько відповідає запитам споживача. І наше підприємство залишилося один на один з десятками замовників охочих отримати свою VIP теплицю.


Але нагадаємо, що підприємство «Теплиця Люкс» виросло на благородній субстраті машинобудівної галузі, де доводилося щодня вирішувати складні завдання з інженерними системами, програмуванням і автоматизацією. Але в процесі вивчення теми автоматичної теплиці цілорічного використання з'ясувалося, що провести систему опалення в теплиці, встановити систему досвітки і навіть гідропонну систему не так вже й складно. А ось зробити так, що б у жодному не великому обсязі уживалися і при цьому приносили плоди, різнопланові культури - ось це був вищий пілотаж.


назад   -   на головну