головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
комплектуючі для виробництва теплиць
Коммерческая эффективность теплиц от компании Теплица Люкс Комерційна ефективність теплиць від компанії Теплиця Люкс greenhouses Ukraine Kiev

Комерційна ефективність теплиць від компанії Теплиця Люкс.


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Як визначити ефективність комерційного використання промислових і фермерських теплиць.


Прибуток отримується від реалізації виробленої в теплицях продукції повинна перекривати витрати на придбання посадкового матеріалу, підготовку грунту, придбання гідропоніческой системи, оплати праці робітників (якщо такі є), зміст транспортного парку та багато іншого. І крім того повинна залишатися маржинальна частина на розвиток бізнесу і власних потреб підприємця. Це і є відмінною рисою комерційних теплиць від дачних та індивідуальних. Чи не габаритні розміри, не матеріали з яких вони складені, ні інженерні системи. А саме баланс входу і виходу грошових коштів.


Саме тому, при замовленні комерційних теплиць покупець особливо ретельно зважує всі за і проти, задає багато потрібних питань, аналізує і порівнює різні варіанти. Завдяки невгамовному характеру бізнесменів наше підприємство і пройшло відмінну школу під назвою «Теплиці для бізнесу». Адже питання і заявки замовників не могли залишатися без відповіді і ми, що називається з нуля, осягали премудрості будівництва теплиць.


Якого розміру повинні бути теплиці , як правильно орієнтувати їх по сторонах світу, якої висоти робити стіни при підборі різних культур, як правильно робити утеплення грунту, виробництво дренажу. А ще теплотехнічні розрахунки, підбір системи вентилювання теплиці, правильне розташування фрамуг для провітрювання, знаходження оптимально способу сполучення елементів каркаса теплиці.


Окремо варто виділити вибір матеріалу покриття і довгий і скрупульозний пошук постачальника якісного покриття. Додайте сюди будівельні розрахунки по сніговим, вітровим і корисним навантаженням і розрахунки освітленості поверхні зростання культур і Ви все одно отримаєте далеко не повний список питань, з вирішенням яких довелося зіткнутися фахівцям підприємства «Теплиця Люкс». Але ми не поспішали, крок за кроком осягаючи тонкощі такої складної справи як тепліцестроенія.


Зрештою , всі наші труди були сторицею винагороджені. Замовники стали довіряти нашій якості і наші імена. «Теплиця Люкс» відома далеко за межами Києва і Київської області. Ми працюємо для всіх регіонів України. І сміємо запевнити Вас, що навряд чи знайдеться таке містечко, де не було б наших теплиць: великих, маленьких, дуже маленьких або великих.


Відчуваєш гордість за країну в якій живеш , за свою маленьку справу, за людей праці, коли під час чергового відрядження, перебуваючи далеко від власного будинку, то тут то дам бачиш плоди рук своїх. У вишневому саду або на початку городу стоять наші дачні теплиці, приносячи своїм господарям радість праці і екологічність вирощеного своїми руками врожаю.


А в полях красуються сучасні тепличні комплекси , приносячи своїм господарям прибуток, і даючи робочі місця місцевим жителям. І хоч індивідуальні теплиці найчастіше можна побачити на фотографіях, вони теж радують спогадами про застосування якихось не тривіальних рішень в процесі роботи над ними.


«Теплиця Люкс» - 8 років разом з Вами . Розвиваємося, переживаємо кризи, але головне не здаємося, а йдемо вперед. І радісно від того, що в черговий раз можна побажати Вам багатого врожаю в будь-яку погоду.


Щиро Ваша. «Теплиця Люкс».назад   -   на головну