полікарбонат для теплиць


головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
унікальний полікарбонат Greenhouse Nano
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ

Зустрічайте - теплиця «СТОДОЛА».

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Підприємство «Теплиця Люкс» продовжує стару добру традицію і як завжди в переддень весняного дачного сезону радує своїх постійних і нових клієнтів новою моделлю теплиць.


Ми дуже довго працювали над цією теплицею. Вклали в неї весь свій досвід і досвід наших покупців, яким вони прихильно діляться з нами. Теплиця з робочою назвою Т-18 розроблялася, допрацьовувалася, перероблялася і нарешті, народилася. І так сподобалася всім - конструктору, технологу, продавцям, нашим дилерам і постійним покупцям , що ми просто не мали права залишити за нею сухе назву Т-18. І тут старий добрий товариш нашого підприємства , агроном з великої літери і просто хороша людина запропонував назву «Стодоля». У цьому слові стільки теплоти, світла і чистого блакитного неба. В цьому слові багатий урожай і сонце, безбідний рік в достатку, здорова щасливе життя і буханець справжнього хліба. З українських родючих полів.


Ми впевнені, що наша теплиця «Стодоля» буде давати теж великі врожаї. Радувати своїх господарів. І буде втіхою і опорою кожного господарства, будь то маленька дача або «маєток» великої родини з великим господарством.


У родині приватних теплиць поповнення - «ВЕСЕЛКА», «ЛЮКС», «НОРД», «СІТІ», «КОЗАЧКА», « Гроу », а тепер і« Стодоля ». і нехай життя її буде довгим і щасливим.


Багатого врожаю Вам. Ваша «Теплиця Люкс».

назад   -   на головну

2009 - 2019 © Теплиця Люкс


     Яндекс.Метрика