головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
Теплиця Люкс
Україна
Компания Теплица Люкс – заслуженное признание

Теплиці 20х6 класу «ОЛАН / TLF 6.000» - в країнах Євросоюзу.


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50


12.12.2019На цей раз Київський завод збірних теплиць справив і поставив чергову партію теплиць для наших партнерів з Литви. Теплиця «Олан», названа на честь піку Олан, що має таку ж висоту (3564 метра) що і теплиця (тільки х 1000) - відмінний вибір для невеликих стабільних фермерських господарств, які в першу чергу цінують якість придбаної продукції її довговічність і функціональність. Всіма цими достоїнствами володіє теплиця «Олан».


теплиці Olan TFL 6000 

На фотографії знизу показаний процес контрольного складання і контрольного зважування однієї з теплиць. Чи не можемо не сказати черговий раз про те, що все теплиці, вироблені на Київському заводі збірних теплиць, проходять контрольне складання як при постачанні на експорт, так і на внутрішній ринок.

збірка теплиці олан

збірка і контрольне зважування теплиці Олан


Теплиці класу «Олан» мають понад-міцним каркасом, розрахованим на підв'язку високорастущіх культур і на підвішування інженерного обладнання. За вашим бажанням можуть бути виготовлені теплиці довжиною від 10 метрів. Крок арок у теплиці «Олан» 2 метри.

Найчастіше покупці цікавляться теплицями «ОЛАН» довжиною 30 метрів. Виходячи з цього, практично завжди на складі готової продукції є в наявності теплиці такої довжини. Теплиці «ОЛАН» в стандартній комплектації мають дві великі торцеві кватирки для провітрювання. Якщо теплиця буде використовуватися так само пізньою весною і влітку, то, як окрема опція може бути поставлено бічне провітрювання по всій довжині теплиці, як одностороннє, так і двостороннє.

У грудні 2019 року і січні 2020 року діють спеціальні знижки на теплиці «ОЛАН» з двошаровою плівкою і системою наддуву. Цей варіант покриття теплиць буде якраз до речі, якщо ви плануєте опалювати теплицю і займатися вирощуванням в ній культур цілий рік.

Багато клієнтів впевнені в якості наших теплиць і вирощують в них томати й огірки, ягоди і перець, квіти і зелень і отримують при цьому великі врожаї. Приєднуйся до нас!

Зателефонуйте за телефонами нашого відділу продажів  (050) 462 38 93, (044) 222 99 97, і дізнайтеся спеціальну, зимову ціну на теплиці «ОЛАН», а так само отримаєте детальну консультацію з доставки та встановлення теплиці у вас на ділянці.

Теплиці під полікарбонат КЗСТ

Удачі вам, і багатого врожаю в будь-яку погоду.