головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
Компания Теплица Люкс – заслуженное признание

Компанія Теплиця Люкс - заслужене визнання!


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Підвищені вимоги до якості що випускаються теплиць і закономірна популярність дачних і фермерських теплиць виробництва компанії Теплиця Люкс


За роки роботи підприємство «Теплиця Люкс» поставило десятки теплиць, оранжерей і вегітаріев, розроблених спільно з замовником і адаптованих до архітектурних і ландшафтних рішень ділянки, до особливості прокладки інженерних систем і звичайно ж до кулінарних вподобань споживача.


У більшості випадків замовник хотів, щоб в теплиці одночасно росли томати й огірки, редиска і цибуля і всілякі салати і ягоди і багато-багато всього іншого. Для звичайного обивателя все це не викликає ніяких труднощів, а ось професіонали хапалися за голову чуючи яке завдання вони мають виконати. І як добре, що зірки зійшлися так, що якраз під час опрацювання перших проектів індивідуальних теплиць нам пощастило зустрітися з агрономом від Бога, людиною який беззавітно любить свою справу. Його звуть Петро Дмитрович. Здоров'я йому і довгих років життя. Якби не його досвід, прагнення і працьовитість навряд чи б перші індивідуальні теплиці вийшли б такими успішними і спричинили за собою низку замовлень.


Дослідним шляхом ми ділили один обсяг теплиці на різні кліматичні зони, окремо виділяючи розсадне відділення. Вчилися створювати спеціальні програми по поливу культур, розділяючи тижневі, добові і навіть часові цикли поливу. При цьому домагаючись свого циклу поливу на кожній з грядок. До процесу вентиляції ми залучили фахівця в галузі електроніки, яким була написана програма, яка контролює ступінь відкриття провітрювати кватирок в залежності від підвищення температури всередині теплиці всього на один градус.


Каркаси індивідуальних теплиць ми виготовляли із заводської зварний горячеоцинкованной труби. Місця зварювання обробляли спеціальним цинковим 96% розчином випускається концерном «Zinga». Іноді наші конструктори робили проекти легко збірних теплиць, каркаси яких можна було швидко, як зібрати, так і розібрати. Це робилося в тих випадках, коли на об'єкті не допускалося вести зварювальні роботи. Конструкція, що збирається на болтових з'єднаннях так само має перевагу над суцільнозварний в тому, що гарячого оцинкування піддаються всі елементи після механічної обробки, а значить, виключається пошкодження цинкового шару при подальшому монтажі елементів.


Індивідуальні теплиці найчастіше комплектувалися металопластиковими або алюмінієвими дверима і кватирками. Крім естетичного переваги, це забезпечувало так само абсолютну герметизацію всіх примикань, а значить, значно знижувало втрату тепла в холодну пору року. Іноді на вимогу замовників ставилися системи, пофарбовані в якийсь певний колір, що гармоніюють з колірною гамою навколишніх будинків і споруд.


Освоювати нові напрямки самостійно похвально, але все ж проблематично. І довго. Тому підприємство «Теплиця Люкс» користувалося будь-якою можливістю відвідати виставку, семінар або форум присвячений вирощування культур в теплицях і парниках. Спілкуючись зі своїми колегами, ділячись своїми досягненнями та питаннями, прислухаючись до їхніх рекомендацій, ми планомірно йшли по шляху поліпшення наших теплиць і технології вирощування культур в теплицях.


Побудувати теплицю складно , але під силу багатьом, а от зробити теплицю такою, що зможе давати прибуток це вже професіоналізм і майстерність. Щодня отримуючи запити з різних куточків України на прорахунки фермерських теплиць, ми зрозуміли, що ніяк не зможемо піти від цього напрямку. Так, чесно кажучи, не дуже-то хотілося.


Промислові теплиці , комерційні теплиці або фермерські теплиці. У всіх цих найменувань одна суть. Всі ці теплиці повинні давати прибуток своїм господарям. І не важливо, чи варто теплиця біля власного будинку і займає площу не більше 300 м. Кв., Або ж мова йде про тепличному комплексі, що покриває кілька гектарів.


З повагою, Ваша Теплиця Люкс!


назад   -   на головну