головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплицы киев из поликарбоната

Історія становлення і розвитку підприємства Теплиця Люкс.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Як компанія Теплиця Люкс стала найбільшим виробником дачних і фермерських теплиць в Україні


У даній статті ми розповімо про історію підприємства Теплиця Люкс , а найголовніше про тих факторах, які коректували наш шлях, іноді відхиляючи від заданого курсу, а іноді і змінюючи мети на діаметрально протилежні.


Історія підприємства сягає корінням до 2008 року , коли черговий фінансова криза не змусила довго чекати згубні наслідки свого приходу. Тоді вперше і прийшли думки про зміну або доповнення виду діяльності підприємства. (До цього основним видом діяльності підприємства була розробка, проектування і виготовлення профілегибочного обладнання, металорізального обладнання, а так само систем управління до них).


Глибокий аналіз можливих напрямків розвитку підприємства показав пріоритетність галузі виробництва продуктів харчування, як в приватному порядку, так і в промислових масштабах. Побита фраза про те, що людині необхідно щось є і десь жити, в який раз перемогла роздуми про «космічних технологіях». До того ж часті переїзди по території України та іншим країнам Східної Європи наштовхували на думку про прийдешню зміну парадигми сільського господарства. Все нове добре забуте старе.


І якщо раніше тепличні комплекси не будувалися тільки біля самих занепалих і малих містечок, то повинно ж наступити час відродження тепличних станцій, тепличних фабрик і просто теплиць на присадибних господарствах. Не потрібно було бути семи п'ядей у чолі, щоб зрозуміти, що звичку їсти взимку свіжі овочі та зелень, що склалася за останній десяток років викорінити не вийде. Та й клімат підлив ще масла у вогонь.


Припав до речі і власний досвід. Плантація томатів висаджених на власній ділянці і загибла на корені від фітофтори, зайвий раз доводила необхідність споруд захищеного грунту, іменованих в народі парниками і теплицями. Занадто спекотне і посушливе літо, або ж навпаки не перестають дощі, поступово перетворюють город в болото.


Передумов зайнятися проектуванням тобто виробництвом теплиць було більш ніж достатньо. Обмовимося, що проблематика даної теми розглядалася набагато глибше, ніж сказано вище. Зрештою, було прийнято рішення зайнятися будівництвом теплиць. Кому ж в першу чергу були потрібно теплиці? А в другу? Поставивши собі за питанням, ми зрозуміли, що теплиці потрібні всім. А пропозиція на ринку зводиться до 2-3 варіантів, пов'язаних з далеко не сучасними технологіями. До того ж виготовлення теплиць на цих підприємствах було далеко не основною темою і тому не отримувало жодного фінансування для розвитку і поліпшення.


Конкуренти працювали за принципом - Нехай споживач бере те, що є, адже іншого на ринку днем з вогнем не знайдеш. Ось так і працювали кілька років, поки на вогник не заглянув наше підприємство, яке вирішило всерйоз і надовго зайнятися виробництвом і будівництвом теплиць. Ми відразу взяли гучне і зобов'язуюча назва «Теплиця Люкс», тим самим задекларувавши наміри виробляти якісну продукцію і йти в ногу з часом.назад   -   на головну