головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплицы киев из поликарбоната

Освітлення, опалення теплиць компанії Теплиця Люкс.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Професійні автоматичні системи освітлення та опалення в теплицях виробництва ТОВ Теплиця Люкс


Обов'язковою умовою росту рослин в теплицях в холодну пору, є умова достатньому освітленні. Довгота світлового дня, коли культури плодоносять в природних умовах, коливається від 12 до 16 годин. У зимовий же час сонце на небі буває 8, а то і 6 годин, до того ж бувають похмурі дні, коли навіть в ці години ступінь освітленості дуже мала. Ось тут-то на допомогу тепличникам і приходять спеціальні системи освітлення теплиці , іменовані системами досвітки. Це окрема тема, але справедливості заради слід зауважити, що з цими системами фахівці підприємства «Теплиця Люкс» благополучно впоралися і тепер застосовують ці знання, як в області будівництва індивідуальних теплиць, так і в області промислових теплиць.


Для того щоб не стояти «над душею» у рослин з годинником при цьому супроводжуючи поглядом котиться по небу Сонце ми оснащуємо системи досвітки автоматикою званої таймер реального часу. Таймер реального часу програмується на широту і довготу тієї точки, в якій розташовується теплиця. Вказується точна поточна дата і час. Після чого вказується час, до якого потрібно досвечивать. А далі автоматика все робить сама. Чим коротше світловий день, тим довше працює система досвітки. Зрештою, настає такий момент, коли необхідність в досвітки відпадає. Це все знає таймер реального часу. А як зробити професійну систему досвітки знають фахівці підприємства «Теплиця Люкс».


Іноді замовник ставив завдання зробити блок, що складається з теплиці і господарської зони, в якій можна було б помістити склад інвентарю, гараж, пташник або навіть приміщення для проживання обслуговуючого персоналу. Завдання ставилися - проекти втілювалися в життя. Все це були віхи на шляху розвитку і становлення спеціалізованого підприємства з випуску споруд захищеного грунту.


Для опалення індивідуальних теплиць , найчастіше застосовувалися інфрачервоні лампи темного спектри. До їх незаперечних переваг варто віднести практично миттєву можливість коригування температури в теплиці, малий габарит, здатність знищувати шкідливі грибки, а головне роботу в цілком і повністю автоматичному режимі.


Немає необхідності підключати і погоджувати складне газове обладнання, або наймати опалювача і заводити склад дров, як це відбувається у випадках з твердопаливними котлами. Справедливості заради слід сказати про досить великих витратах на опалення.


Але в разі, коли теплиця має приставку VIP , на ці дрібниці замовник уваги не звертає. Та й застосування в індивідуальних теплицях багатокамерного стільникового полікарбонату товщиною 16 мм значно підвищує ефект термоса, т. К. Коефіцієнт теплопровідності такого полікарбонату вкрай низький.


В індивідуальних теплицях іноді доріжки між грядками викладаються тротуарною плиткою, а самі грядки для зручності обробки піднімаються на висоту до 50 см., Поміщаючись в лотки. Лоток в індивідуальній теплиці складається з каркаса, найчастіше свариваемого з оцинкованої труби і листів оцинкованого профільованого настилу який кріпиться алюмінієвими заклепками до каркасу.назад   -   на головну