головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
теплицы киев из поликарбоната
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ
Освещение и отопление теплиц компании Теплица Люкс Освітлення, опалення теплиць компанії Теплиця Люкс greenhouses Ukraine Kiev

Освітлення, опалення теплиць компанії Теплиця Люкс

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Професійні автоматичні системи освітлення та опалення в теплицях виробництва ТОВ Теплиця Люкс


Обов'язковою умовою росту рослин в теплицях в холодну пору, є умова достатньому освітленні. Довгота світлового дня, коли культури плодоносять в природних умовах, коливається від 12 до 16 годин. У зимовий же час сонце на небі буває 8, а то і 6 годин, до того ж бувають похмурі дні, коли навіть в ці години ступінь освітленості дуже мала. Ось тут-то на допомогу тепличникам і приходять спеціальні системи освітлення теплиці , іменовані системами досвітки. Це окрема тема, але справедливості заради слід зауважити, що з цими системами фахівці підприємства «Теплиця Люкс» благополучно впоралися і тепер застосовують ці знання, як в області будівництва індивідуальних теплиць, так і в області промислових теплиць.


Для того щоб не стояти «над душею» у рослин з годинником при цьому супроводжуючи поглядом котиться по небу Сонце ми оснащуємо системи досвітки автоматикою званої таймер реального часу. Таймер реального часу програмується на широту і довготу тієї точки, в якій розташовується теплиця. Вказується точна поточна дата і час. Після чого вказується час, до якого потрібно досвечивать. А далі автоматика все робить сама. Чим коротше світловий день, тим довше працює система досвітки. Зрештою, настає такий момент, коли необхідність в досвітки відпадає. Це все знає таймер реального часу. А як зробити професійну систему досвітки знають фахівці підприємства «Теплиця Люкс».


Іноді замовник ставив завдання зробити блок, що складається з теплиці і господарської зони, в якій можна було б помістити склад інвентарю, гараж, пташник або навіть приміщення для проживання обслуговуючого персоналу. Завдання ставилися - проекти втілювалися в життя. Все це були віхи на шляху розвитку і становлення спеціалізованого підприємства з випуску споруд захищеного грунту.


Для опалення індивідуальних теплиць , найчастіше застосовувалися інфрачервоні лампи темного спектри. До їх незаперечних переваг варто віднести практично миттєву можливість коригування температури в теплиці, малий габарит, здатність знищувати шкідливі грибки, а головне роботу в цілком і повністю автоматичному режимі.


Немає необхідності підключати і погоджувати складне газове обладнання, або наймати опалювача і заводити склад дров, як це відбувається у випадках з твердопаливними котлами. Справедливості заради слід сказати про досить великих витратах на опалення.


Але в разі, коли теплиця має приставку VIP , на ці дрібниці замовник уваги не звертає. Та й застосування в індивідуальних теплицях багатокамерного стільникового полікарбонату товщиною 16 мм значно підвищує ефект термоса, т. К. Коефіцієнт теплопровідності такого полікарбонату вкрай низький.


В індивідуальних теплицях іноді доріжки між грядками викладаються тротуарною плиткою, а самі грядки для зручності обробки піднімаються на висоту до 50 см., Поміщаючись в лотки. Лоток в індивідуальній теплиці складається з каркаса, найчастіше свариваемого з оцинкованої труби і листів оцинкованого профільованого настилу який кріпиться алюмінієвими заклепками до каркасу.назад   -   на головну

2009 - 2018 © Теплиця Люкс


     Яндекс.Метрика