головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
унікальний полікарбонат Greenhouse Nano

Нова модельна лінійка дачних теплиць.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Підприємство «Теплиця Люкс» як завжди входить в Новий Рік не з порожніми руками, а з новими, цікавими проектами і роботами.


Всіх городників, садівників, дачників, фермерів і просто всіх людей люблять природу, активний відпочинок за містом вітаємо з Новим Роком !!! Бажаємо успіхів у всіх починаннях, здоров'я і довгого і плідної роботи в своїх теплицях !!!


Підприємство «Теплиця Люкс» як завжди входить в Новий Рік не з порожніми руками, а з новими, цікавими проектами і роботами. Наша модельна лінійка дачних теплиць, поповнилася трьома новими моделями, які не тільки розширюють функціональні можливості (вони стали вище, ергономічність) але і змінили свої форми і конфігурації, тобто стали більш привабливими.


Для оптових покупців ми розробили цікаву і взаємовигідну лінійку цін. Чим більше купуєш, тим дешевше купуєш. І це при незмінній якості не наші теплиці. Як завжди наша компанія зустрічає постійних і нових покупців привітністю і вигідними цікавими пропозиціями.


Ми так само з розумінням ставимося до покупців, які, на жаль, поки не мають змоги купити дорогу теплицю. І тому в модельний ряд теплиць вироблених нашим підприємством, включена недорога, але функціональна і надійна теплиця «КОЗАЧКА», яка випускається з профільної труби з гарячим цинкуванням та комплектується полікарбонатом товщиною від 3 мм.


Для простоти спілкування і взаєморозуміння нами був розроблений каталог теплиць, які користуються заслуженим попитом у українських покупців на протязі багатьох років.


Новий Рік настав !!! А це значить що дачний і тепличний сезон не за горами. Скоро сонечко буде давати багато тепла і світла. І вже настав час планувати, а що ж в цьому році ми посадимо на своїй ділянці? Якими смаколиками та корисними речами ми будемо радувати себе улюблених і своїх близьких і рідних людей? Що ми посадимо в теплиці, а що на городі біля теплиці?


Час прийшов! Планувати свою весну, своє дозвілля, роботу в своїй улюбленій теплиці. А у кого її немає, не біда. Ми допоможемо вам вирішити це питання - поставити вам хорошу, надійну, і головне саме вашу теплицю. Теплицю, яка підходить вам за розмірами, ціною і призначенням. А ще розповімо, що краще посадити і як краще посадити в теплиці, що б результати вражали вас і надихали на подальші кроки. Кроки, на шляху до багатих врожаїв в будь-яку погоду.


Телефонуйте, пишіть, приїжджайте !!!


Ваша «Теплиця Люкс»!
назад   -   на головну