головна Теплиця Люкс Київ                                                              виробник теплиць київ

теплиці під замовлення фермерські теплиці дачні теплиці промислові теплиці полікарбонат greenhouse-nano для теплиць гідропоніка в теплиці
тепличний полікарбонат Greenhouse Nano
проекти теплиць теплиці фото теплиці відео теплиця ціна київ теплиці новини, акціі теплиці статті теплиці контакти київ
теплиці Україна Київ Прайс теплиці Україна Київ greenhouses Ukraine Kiev

Полікарбонат Greenhouse Nano в теплицях компанії Теплиця Люкс

(044) 222-999-7 & nbsp; & nbsp; (044) 362-42-82

Теплиці від компанії Теплиця Люкс плюс унікальний Тепличний полікарбонат Greenhouse Nano - гарантія високого врожаю


Наша компанія Теплиця Люкс , лідер останнього десятиліття в галузі тепличного будівництва, давно стала для українського споживача свого роду орієнтиром в питаннях якості і надійності тепличної продукції на українському ринку.

 

Якість наших каркасів гідно найкращого матеріалу для їх покриття. І такий матеріал ми знайшли. Унікальний матеріал, аналогів якому в Україні на даний момент просто не існує - це полікарбонатні листи Greenhouse Nano .

Завдяки унікальному нано-структурному компоненту , розробленим білгородськими вченими спільно з дослідно-дослідним підрозділом заводу «ПЛАСТІЛЮКС ГРУП», стільникові полікарбонатні листи GREENHOUSE NANO придбали додаткові властивості , зробивши революційний переворот в сфері тепличного бізнесу.

Перша і головна перевага листів Greenhouse Nano - в зміні процентного співвідношення спектрального складу сонячних променів, що проникають через полікарбонатну покрівлю теплиці і забезпечують безпосередньо життєдіяльність вирощуваних в ній рослин .

Так звана нано-добавка посилює червону складову сонячного спектра з найбільш ефективною для рослин довжиною хвилі - 600-700 нанометрів. Як результат ми отримуємо полуторократное зростання врожайності екологічно чистої продукції, можливість висадки рослин в грунт на 3-4 тижні раніше, скорочення термінів їх дозрівання, і навіть поліпшення смакових якостей овочів, обумовлене все тим же процесом оптимізації спектра сонячного випромінювання.

Прискорена життєдіяльність овочів , квітів, інших тепличних культур - це скорочення трудових і енергетичних витрат на їх вирощування, це конкурентна перевага в терміни видачі товарної продукції на ринок , здатне приносити додатковий прибуток за кожен день сезону, виграний у конкурентів.

Відгуки наших покупців підтверджують це постійно. Наприклад, Пилипенко Микола з Полтавської області зміг вийти на ринок ранньовесняних огірків в своєму регіоні на два тижні раніше, ніж основні конкуренти, і це перевага дозволила йому відразу ж замовити у нас дві додаткові теплиці з полікарбонатними листами Greenhouse Nano.

Клієнтка з Васильківського району Київської області Кравченко Анна до початку роботи з нашою компанією вже мала дві теплиці зі звичайним прозорим полікарбонатним покриттям. Для поліпшення процесу зростання і плодоношення культур Анна використовувала в них фітолампи червоного спектра. Дві теплиці, куплені у нас і покриті полікарбонатними листами Greenhouse Nano, з метою експерименту Ганна вирішила не обладнувати фітолампи.

Через рік вона з радістю відзвітувала нам - результат дії полікарбонатного покриття Greenhouse Nano перевищив результат від досвічування фіто-лампами! Урожайність томатів в наших теплицях виявилася вищою при знижених енерговитратах! Це був ще один вдалий експеримент, що підтверджує правильність вибору укривного матеріалу для наших теплиць.

І наостанок хочеться відзначити ще одну дуже важливу властивість полікарбонатних листів Greenhouse Nano, яке безумовно оцінять всі тепличники - властивість гідрофобності. Спеціально нанесене антіфоговим покриття перешкоджає накопиченню конденсату, краплі якого при попаданні на рослини завдають їм шкоди, призводять до поширення грибкових та інших захворювань.

Спробуйте наш матеріал, і Ви переконаєтеся в усіх його унікальні властивості.

Компанія Теплиця Люкс рекомендує!


назад   -   на головну

2009 - 2019 © Теплиця Люкс