головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
тепличний полікарбонат Greenhouse Nano

Полікарбонат Greenhouse Nano в теплицях компанії Теплиця Люкс.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Теплиці від компанії Теплиця Люкс плюс унікальний Тепличний полікарбонат Greenhouse Nano - гарантія високого врожаю


Наша компанія Теплиця Люкс , лідер останнього десятиліття в галузі тепличного будівництва, давно стала для українського споживача свого роду орієнтиром в питаннях якості і надійності тепличної продукції на українському ринку.

 

Якість наших каркасів гідно найкращого матеріалу для їх покриття. І такий матеріал ми знайшли. Унікальний матеріал, аналогів якому в Україні на даний момент просто не існує - це полікарбонатні листи Greenhouse Nano .

Завдяки унікальному нано-структурному компоненту , розробленим білгородськими вченими спільно з дослідно-дослідним підрозділом заводу «ПЛАСТІЛЮКС ГРУП», стільникові полікарбонатні листи GREENHOUSE NANO придбали додаткові властивості , зробивши революційний переворот в сфері тепличного бізнесу.

Перша і головна перевага листів Greenhouse Nano - в зміні процентного співвідношення спектрального складу сонячних променів, що проникають через полікарбонатну покрівлю теплиці і забезпечують безпосередньо життєдіяльність вирощуваних в ній рослин .

Так звана нано-добавка посилює червону складову сонячного спектра з найбільш ефективною для рослин довжиною хвилі - 600-700 нанометрів. Як результат ми отримуємо полуторократное зростання врожайності екологічно чистої продукції, можливість висадки рослин в грунт на 3-4 тижні раніше, скорочення термінів їх дозрівання, і навіть поліпшення смакових якостей овочів, обумовлене все тим же процесом оптимізації спектра сонячного випромінювання.

Прискорена життєдіяльність овочів , квітів, інших тепличних культур - це скорочення трудових і енергетичних витрат на їх вирощування, це конкурентна перевага в терміни видачі товарної продукції на ринок , здатне приносити додатковий прибуток за кожен день сезону, виграний у конкурентів.

Відгуки наших покупців підтверджують це постійно. Наприклад, Пилипенко Микола з Полтавської області зміг вийти на ринок ранньовесняних огірків в своєму регіоні на два тижні раніше, ніж основні конкуренти, і це перевага дозволила йому відразу ж замовити у нас дві додаткові теплиці з полікарбонатними листами Greenhouse Nano.

Клієнтка з Васильківського району Київської області Кравченко Анна до початку роботи з нашою компанією вже мала дві теплиці зі звичайним прозорим полікарбонатним покриттям. Для поліпшення процесу зростання і плодоношення культур Анна використовувала в них фітолампи червоного спектра. Дві теплиці, куплені у нас і покриті полікарбонатними листами Greenhouse Nano, з метою експерименту Ганна вирішила не обладнувати фітолампи.

Через рік вона з радістю відзвітувала нам - результат дії полікарбонатного покриття Greenhouse Nano перевищив результат від досвічування фіто-лампами! Урожайність томатів в наших теплицях виявилася вищою при знижених енерговитратах! Це був ще один вдалий експеримент, що підтверджує правильність вибору укривного матеріалу для наших теплиць.

І наостанок хочеться відзначити ще одну дуже важливу властивість полікарбонатних листів Greenhouse Nano, яке безумовно оцінять всі тепличники - властивість гідрофобності. Спеціально нанесене антіфоговим покриття перешкоджає накопиченню конденсату, краплі якого при попаданні на рослини завдають їм шкоди, призводять до поширення грибкових та інших захворювань.

Спробуйте наш матеріал, і Ви переконаєтеся в усіх його унікальні властивості.

Компанія Теплиця Люкс рекомендує!


назад   -   на головну