головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
теплицы киев из поликарбоната

Типи каркасів в теплицях компанії Теплиця Люкс.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

Вимоги до якості і надійності каркасів для різних моделей дачних і фермерських теплиць київського виробництва


Протягом декількох років ми експериментували, пробуючи різні матеріали як каркас теплиць - це були і профілі виготовлені методом холодного профілювання, і алюмінієві замкнуті профілі і сталеві труби. Зрештою, проаналізувавши власний досвід і відгуки тисяч наших покупців, ми остаточно зупинили свій вибір на сталевий зварений горячеоцинкованной трубі.


Міцність, простота монтажу за допомогою спеціальних, запатентованих кріпильних елементів, а головне корозійний захист, що запобігає старіння матеріалу на протязі експлуатації каркаса в агресивному середовищі теплиці. Про експерименти з конфігурацією теплиць взагалі можна написати окрему книгу.


Арочні теплиці, подвійні, односхилі теплиці , теплиці Мітлайдера, сонячні вегітаріі, теплиці зі складною ламаною покрівлею, теплиці, прибудовують до будинків, теплиці, що інтегруються в існуючі споруди, теплиці розташовані на дахах гаражів і господарських блоків. Все це було. В кожному окремому випадку рішення приймалися з огляду на побажання замовника і доцільність як технічну, так і агрономічну.


Окрему увагу наше підприємство приділяє бюджетним моделям теплиць, які користуються попитом у дачників і садівникам любителям. Починаючи з 2008 року, були розроблені і запущені в серію такі моделі дачних теплиць: «Вдала» і «Вдала Люкс». Виходячи з оптимізації витрат полікарбонату, вище означені моделі теплиць випускаються шириною 3 метри і 4 метри. У теплицях завширшки три метри грядки розбиваються з обліку однієї доріжки проходить по центру теплиці. У теплицях завширшки 4 метри планується дві доріжки з широкою центральною грядкою посередині, що обслуговується з двох доріжок.


Теплиці шириною 3 і 4 метри також розрізняються висотою і корисним об'ємом. Теплиця шириною 3 метри має максимальну висоту 2 метри, а теплиця шириною 4 метри має висоту 2,5 метра. Арочна форма серійно вироблюваних теплиць дозволяє не тільки скорочувати витрати на матеріали, але і дозволяє без додаткових витрат на посилення нести снігове і вітрове навантаження будь-якої кліматичної зони України.


Каркас теплиці «Вдала» виготовляється з оцинкованого профілю, що має в перетині конфігурацію літери «омега». Так само цей профіль називають омегообразного. Для прокату профілю використовується рулонна оцинкована сталь товщиною 0,7 мм. Каркас теплиці складається з окремих елементів, упакованих в пачки вагою до 20 кг і з габаритами дозволяють транспортувати їх в багажнику легкового автомобіля. Перевагою цієї теплиці є можливість установки її на грунт без спеціальної підготовки фундаменту. Елементи теплиці збираються в об'ємний каркас за допомогою гвинтів М4, які можна закручувати або за допомогою шуруповерта, або за допомогою звичайної викрутки.


У стандартну комплектацію входять елементи, з яких збираються двоє дверей, що розташовуються в торцях теплиці і дві кватирки, розміщені у верхній частині дверних прорізів. Теплиця може бути укомплектована додатковими бічними кватирками, що доцільно в разі, коли довжина теплиці перевищує 6 метрів.назад   -   на головну