головна Теплиця Люкс Київ
Знижки на теплиці
м. Київ
бульв. Верховної Ради, 34, оф. 603
м. Вишневевул. Київська, 1б
Теплиця Люкс
Україна
тепличний полікарбонат Greenhouse Nano

Унікальний стільниковий полікарбонат Greenhouse Nano.


(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (073) 002-90-50

полікарбонат для теплиць GreenHouse Nano - нове слово в тепличної галузі


Безумовно, головною новиною цього сезону стала поява на ринку України унікального продукту - полікарбонатних стільникових листів GREENHOUSE NANO. Цей подарунок всім тепличникам піднесла наша компанія ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС. Що ж це за матеріал, що відкриває нові можливості в галузі овочівництва, заінтригувати як городників-любителів, так і фермерів-професіоналів?


Всім давно відомо, що стільниковий полікарбонат в наші дні набув широкого застосування в сільськогосподарській галузі. Як покривний матеріал для теплиць він став практично незамінним: легкий, еластичний, що пропускає і розсіює світло, що зберігає тепло. Завдяки своїм властивостям він швидко витіснив з тепличного ринку і скло, і ПВХ-плівку.


Однак, стрімкий розвиток нано-технологій в сучасному світі відкрило нові несподівані можливості для вдосконалення такого матеріалу, як стільниковий полікарбонат, відкриття в ньому властивостей, про які раніше ніхто і не підозрював.


Як відомо, суть нано-технологій полягає в розкладанні речовини на наночастинки - до рівня атомів і молекул. На цьому рівні речовини набувають нових властивостей, що дозволяє створювати з них матеріали з унікальними характеристиками - особливими хімічними, фізичними, іншими властивостями.


Якими ж властивостями нагородив полікарбонатні листи GREENHOUSE NANO доданий до нього нано-структурний компонент?


Дослідження вчених давно довели , що не весь спектр сонячного випромінювання однаково корисний для рослин. Найбільшу роль в процесі фотосинтезу грають сонячні промені червоного спектра з довжиною хвилі 600-800 нано-метрів. Виникло питання: що буде, якщо наситити рослини найбільш сприятливим для них сонячним випромінюванням, звівши до мінімуму промені, що не настільки важливі?


Саме це завдання вирішили вчені , створивши нано-структурну добавку до стільниковому полікарбонату GREENHOUSE NANO . Цей компонент здатний розсівати сонячне світло, насичуючи рослини в теплиці сонячним світлом в найбільш комфортному для них червоному спектрі. І результат повністю виправдав себе. В результаті проведених дослідів вчені науково-дослідного інституту в м.Білгород отримали рекордний урожай огірків. Згідно з офіційно опублікованими даними, врожайність огірків в теплиці, покритої полікарбонатом GREENHOUSE NANO, перевищила врожайність аналогічних сортів огірків в теплиці зі звичайним полікарбонатом на 48%. Більш того, термін дозрівання врожаю скоротився на 3 тижні!


Полікарбонатні листи GREENHOUSE NANO зробили справжню революцію на тепличному ринку Росії. Тому ми, як тепличне підприємство №1 в Україні, не могли пройти повз цієї інновації. Тепер ми є ексклюзивними імпортерами цього продукту і пропонуємо цей унікальний тепличний полікарбонат всім покупцям наших теплиць.


Полікарбонат GREENHOUSE NANO мають ще однієї дуже корисною характеристикою - властивістю гидрофобности. При тому, що в теплицях зазвичай спостерігається висока вологість і висока температура, на поверхні листів GREENHOUSE NANO не скупчується конденсат, він відразу стікає вниз. Завдяки цьому не знижується світлопроникність теплиці, холодні краплі не падають на рослини, викликаючи їх хвороби і зниження товарного вигляду.


На нашому складі завжди присутній великий обсяг полікарбонатних листів GREENHOUSE NANO товщиною 4, 6, 8 і 10 мм. Ви завжди можете відвідати наш офіс і придбати необхідну кількість цього унікального матеріалу.назад   -   на головну