главная Теплица Люкс Киев
Скидки на теплицы
г. Киев
бульв. Верховного Совета, 34, оф. 603
Теплица Люкс
Украина
Теплицы от производителя
теплицы Украина Киев теплиці Україна Київ greenhouses Ukraine Kiev

Отзыв Натальи Матвиенко о теплице c Гринхаус Нано


(044) 222-999-7    (067) 523 20 10    (073) 002-90-50

Отзыв клиента Натальи Матвиенко про теплицу с розовым поликарбонатом Гринхаус Нано


Я взагалі не люблю ризикувати, і мені, як то кажуть, «втюхати» щось не так то і легко, але в цьому випадку взяла і купила. Планувала придбати теплицю ще два роки назад, збирала гроші. А після Нового року побачила в газеті замітку, що продаються теплиці з рожевим полікарбонатом, під яким все росте, як скажене. Зателефонувала. І, не довго думаючи, замовила. Дуже чемною і чесною була жінка, яка розповіла мені про теплиці і про цей стільниковій пластик «Грінхауз нано». Ви, мабуть, знаєте, які зараз пенсії, тому купівля теплиці була для мене і для моїх рідних цілою подією. Довгоочікуваною. Коли машина привезла теплицю в наше село, збіглися дивитися всі сусіди. Особливо був здивований мій сусід, який вже мав теплицю, покриту полікарбонатом. Він не міг узяти до розсуду, чому до моє теплиці додається рожевий полікарбонат, бо в нього на теплиці полікарбонат прозорий. Пішли жарти, але по-доброму. Казали, що в нас буде вулиця «червоних теплиць». Тому що ще двоє людей замовили такі теплиці після мене.

Коли приїхали діти, склали теплицю за один день. Сусід прийшов допоміг, той, що мав досвід вже. Поставили між садком та городом. Біля колонки. Як я з нею бавилась, і фартухом витирала, і зі шланга поливала. Коли трошки потеплішало, висіяла зелень і трошки редиски. На вулиці ще прохолодно, а в теплиці вже тепло-тепло. Попрацюю на дворі і в тепличку заскочу погрітися. А в ній вже все зеленіє. Дуже радісно на душі було. І тому, що так гарно в ній все росте, і тому, що так красиво теплиця виглядає, і що гроші витрачені не марно. А коли стала збирати перші урожаї, а це було наприкінці березня, зовсім розквітла моя душа по-весняному. І цибулька, і вітаміни. Коли були невеличкі приморозки, на ніч ставила обігрівач, але це було рази два, може три.

В квітні висадила розсаду огірків. А через півтора місяці збирала перші огірочки. Я маю чималий досвіт роботи на городі. Копирсаюся в землі з дитинства. І тепличка була раніше і в батьків, і в мене. (В нашому селі теплиці завжди називали – «плівка».) Але такого урожаю я ще ніколи не бачила. Така красота ці теплиці з полікарбонату. І тепло в них, і світло. І міцні дуже. З плівковими теплицями не зрівняти. Хоча свого часу і вони добре годували. Та тільки теплиці з полікарбонату - це щось ! А в цей рожевий полікарбонат «Грінхауз нано» я просто закохалася. І гарний він, і красивий. А росте під ним все, справді, як навіжене.

Мої односельці, ті, що замовили такі ж теплиці, отримали їх і теж користуються із задоволенням. І хай добре буде все у них і в мене. Дякую фірмі, що вислала мені теплицю, а потім дала змогу розповісти при моє придбання.

Щастя всім. Ще раз дякую –
Наталія Матвієнко.


отзывы гринхаус нано