поликарбонат для теплиц
главная Теплица Люкс Киев                                                              производитель теплиц киев

теплицы под заказ теплицы фермерские теплицы дачные теплицы промышленные поликарбонат greenhouse-nano тепличный гидропоника в теплицах
Отзыв о компании Теплица Люкс
проекты теплицы теплицы фото теплицы видео теплица цена киев теплицы новости, акции теплицы статьи теплицы контакты киев
теплицы Украина Киев теплиці Україна Київ greenhouses Ukraine Kiev

Отзыв про сотрудничество с предприятием Теплица Люкс

(044) 222-999-7    (044) 362-42-82    (044) 362-88-33    (063) 714-53-00

Отзыв инженерной группы АЗОВ о работе с компанией Теплица Люкс


группа Азов


З компанією ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС ми почали співпрацювати лише у цьому році, коли у нас виникла нагальна потреба у недорогому, але якісному полікарбонаті.


Співпраця виявилася плідною з перших годин: представник компанії, почувши про те, що мова йде про ремонт цеху, де ремонтується військова техніка, приїхав до нас вже через дві години після нашого дзвінка.


Дуже чітко й конструктивно допоміг заміряти і розрахувати розміри листів, які нам потрібні; прорахував необхідну кількість комплектуючих; пообіцяв під замовлення виготовити на заводі та завезти листи нестандартної довжини, щоб ми не мали відходів і максимально ефективно використали кошти. Вадиме, Вам за це - особлива подяка!


Справді, - нестандартний матеріал був вироблений та доставлений чітко в обумовлений термін - через десять днів після попередньої оплати.


Сподіваємося, що ми знайшли справжнього і надійного партнера на довгі роки. Зичимо команді "ТЕПЛИЦЯ ЛЮКС" завжди лишатись такими ж надійними, теплими і люксусовими!


Слава Україні!

З повагою, Інженерна Група АЗОВ
назад   -   на главную

2009 - 2018 Украина © Теплица Люкс